Obrazek

Niemiecki czołg

Moderator: Moderator

Regulamin forum

SPRZEDAM

UWAGA - Wystawianie ogłoszeń o sprzedaży jest bonusem dla aktywnych użytkowników, dlatego:

1.Ogłoszenie może zamieścić wyłącznie użytkownik, który posiada min. 100 postów i 12 miesięczny staż na forum
( wyjątkowo zgodę może wyrazić Moderator lub Administrator - koniecznie należy podać jego nick)

UWAGI ORGANIZACYJNE

2.Ogłoszenie powinno zawierać:
a) Dokładny opis oferowanego przedmiotu.
b) Zdjęcie/zdjęcia oferowanego przedmiotu.
- Jak umieścić zdjęcie na forum ->Instrukcja
c) Cenę.
3.Nie wolno wstawiać samych linków.
4.Ogłoszenie zostaje automatycznie usunięte po upływie 30 dni od daty publikacji na forum, jeżeli ogłoszenie utraciło aktualność, proszę o powiadomienie moderatora działu.
5.Administrator forum ma prawo zmienić lub usunąć ogłoszenie bez podania przyczyny.
6.Polski Klub Kia Sorento nie bierze odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani za ich następstwa w przyszłości.

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
łysyKielce
coś umiem
coś umiem
Skąd jesteś: Kielce
Silnik: 2.5 CRDi (170KM)
Skrzynia: A/T-TIPTRONIC
Napęd: 4 WD AUTO
Rok: 2006
Kolor: srebrny
Przebieg (km.): 270000
Has thanked: 4 times
Kontaktowanie:

Niemiecki czołg

#1 Postautor: łysyKielce » wtorek, 12 czerwca 2018, 16:43

Na zimę nikt nie chciał, to może na wakacje ktoś zechce :rolley:
Oddam (za odpowiednią opłatą, w wysokości dwudziestu jeden tysięcy złotych polskich obiegowych) w dobre ręce (:hmm: no dobra, certyfikatów, zaświadczeń nie będę wymagał) - moje autko.
Powożę je (nim? :idn: ) już ośm lat, więc raczej wystarczy. Dodatkowo zmieniły się priorytety oraz uwarunkowania i nadejszła ta chwila :bye2:
Prawie wszystko opisałem w ogłoszeniu. Zdjęcia powinny wiele powiedzieć :kwink: Przebieg był aktualny w dniu robienia zdjęcia, więc to już przeszłość.

https://www.otomoto.pl/oferta/kia-soren ... r=EREC-55-[id1]-20180514-[diplayLink]-5796547@1-20180514190213

Nie jest tajemnicą, że należę do forumowej frakcji bulwarowej: piachu unikam, błota omijam a brodów się boję. Wóz nie doznał ode mnie specjalnej mordęgi. Z robót cięższych, to ciągał czasem przyczepę ze zwiarzyną, ale dla niego to Pan Pikuś :happy2:
Od siebie może dodam w tajemnicy kilka szczegółów :)
Guziki na kierownicy to taka trochę półściema. Te z prawej to tempomat - i tu wszystko jest OK, ale te z lewej to tylko martwy owoc mojego słomianego zapału :blushing: . Guziki (nówka sztuka, oryginał) nabyłem drogą kupna i w pierwotnym szale zamocowałem je na kierownicy. No i tyle :palm: . Trzeba jeszcze dokupić jakieś dedykowane elektroniczne ustrojstwo (ci, co mnie kojarzą to wiedzą, że prądu to ja bardziej się boję niż błota :rolley: ), potem toto wszystko pospinać, popodłączać i .... pewnie korzystać... Mnie nie było dane - wszystko przed następcą. Ale chociaż wygląda fajnie.
Popsutym guzikiem od zestawu głośnomówiącego (ten, koło gały od biegów) nie trzeba się martwić: w schowku leży nowy. Tylko zamontować :lol: (dbam, by następca mógł się trochę wykazać i miał tym większą satysfakcję :girl9: )
Blacha nie jest polerowana, więc nosi ślady użytkowania. Szkoda się rozpisywać. Pewnie zauważyliście Rudą. Jeśli nie - to podpowiadam: w dziwnym miejscu klapy tylnej, po prawej stronie, na załamaniu pojawiła się ruda kreseczka i bąbelek. Dodatkowo na obu błotnikach, czy nadkolach tylnych - widoczne po otworzeniu tylnych drzwi. Z jednej strony bąbelkuje, z drugiej bardziej wychyla swój rudy łeb :idn: . Oczywiście mógłbym to zrobić i ściemniać, że igła jak ze sklepu, ale gdybym to ja był kupujacym, to wolałbym widzieć rudą przed robotą i zlecić naprawę mojemu zaufanemu blachmistrzowi. No, ale jak kandydat na kupującego będzie marudził, to mogę temat ogarnąć.
Mam do niego jeszcze oryginalną roletę siatkową do przegrodzenia przedziału bagażowego. Jeśli auto kupi Forumowicz, to dorzucam cztery alufelgi 16" (kiedyś były na nich zimówki).
Jak mi się coś przypomni, to ofkors doklikam.
Na pytania odpowiem chętnie, ale nie natychmiast :mad: . Nie noszę emaila w kieszeni a pocztę sprawdzam raz dziennie. Zwolenników performowania nawet poza pracą uprasza się więc o cierpliwość :roftl:

882705342_1_1080x720_sorento-i-po-liftingu-25-diesel-170-km-kielce_rev045~01.jpg
882705342_1_1080x720_sorento-i-po-liftingu-25-diesel-170-km-kielce_rev045~01.jpg (77.97 KiB) Przejrzano 178 razy

Awatar użytkownika
Marek
wiem wszystko
wiem wszystko
Skąd jesteś: Warszawa-Rakowiec
Silnik: 2.5 CRDi (140KM)
Rok: 2005
Kolor: czarny
Przebieg (km.): 212400
Has thanked: 10 times
Been thanked: 32 times
Kontaktowanie:

Re: Niemiecki czołg

#2 Postautor: Marek » wtorek, 12 czerwca 2018, 21:04

Nie kupię , ale chciałem pogratulować tekstu , czytałem z uśmiechem . :) Mam nadzieję że kupisz drugą i będziesz dalej barwnie opisywał , związane z nią i nie tylko wydarzenia .

Awatar użytkownika
Andrzej
możesz mi ufać
możesz mi ufać
Skąd jesteś: Warszawa
Silnik: 2.5 CRDi (140KM)
Napęd: 4 WD
Rok: 2005
Kolor: niebieski
Przebieg (km.): 315000
Has thanked: 13 times
Been thanked: 56 times
Kontaktowanie:

Re: Niemiecki czołg

#3 Postautor: Andrzej » wtorek, 12 czerwca 2018, 23:38

Ja zawsze czytam teksty kolegi z przyjemnością.
Jak zobaczyłem ogłoszenie rozsiadlem się , piwko , popcorn i dopiero zacząłem czytać :)
Nie rozczarowałem się :kwink:
Moje Sorento
Kia Sorento EX 2.5 CRDI 2003r. złoty, manual Obrazek
Kia Sorento EX 2.5 CRDI 2005r. niebieski, automat tiptronic Obrazek

Obrazek

Naimad
To ja
To ja
Skąd jesteś: Lublin - okolice
Silnik: 3.3 V6 (248)LPG