Obrazek

Sprzedam Santa Fe 2,2 CRDi

Moderatorzy: Admin, Moderator

Regulamin forum

SPRZEDAM

UWAGA - Forum nie jest portalem ogłoszeniowym, wystawianie ogłoszeń o sprzedaży jest bonusem dla aktywnych użytkowników, dlatego:

1.Ogłoszenie może zamieścić wyłącznie użytkownik, który posiada min. 100 postów i 12 miesięczny staż na forum
( wyjątkowo zgodę może wyrazić Moderator lub Administrator - koniecznie należy podać jego nick)

UWAGI ORGANIZACYJNE

2.Ogłoszenie powinno zawierać:
a) Dokładny opis oferowanego przedmiotu.
b) Zdjęcie/zdjęcia oferowanego przedmiotu.
- Jak umieścić zdjęcie na forum ->Instrukcja
c) Cenę.
3.Nie wolno wstawiać samych linków.
4.Ogłoszenie zostaje automatycznie usunięte po upływie 30 dni od daty publikacji na forum, jeżeli ogłoszenie utraciło aktualność, proszę o powiadomienie moderatora działu.
5.Administrator forum ma prawo zmienić lub usunąć ogłoszenie bez podania przyczyny.
6.Polski Klub Kia Sorento nie bierze odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani za ich następstwa w przyszłości.

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
orzeł
MODERATOR
MODERATOR
Skąd jesteś: PIASECZNO
Silnik: zbłądziłem - mam inny pojazd
Skrzynia: A/T
Napęd: 4 WD AUTO
Rok: 2007
Kolor: silver
Inny Samochód: Hyundai Grandeur
Twoje poprzednie Sorento: 3,5 V6 wersja USA
Been thanked: 12 times
Kontaktowanie:

Sprzedam Santa Fe 2,2 CRDi

#1 Postautor: orzeł » środa, 16 maja 2018, 19:58

Sprzedam Hyundaia Santa Fe z 2006 roku,który jest w rodzinie od blisko 3 lat.Samochód jest zarejestrowany i i użytkowany przez moją żonę
Nasz garaż jest trzecim garażem w historii tego auta,Hyundai pochodzi z rynku niemieckiego Do Polski trafił kilka lat temu i według mojej najlepszej wiedzy jest bezwypadkowy,nie posiada ognisk korozji ani żadnych ubytków lakieru.Przebieg w/g licznika to ok 260tys km.
Prawdziwy to ok 310tys.Samochód na zewnątrz i wewnątrz wygląda na allegrowe 120-150tys,W styczniu bieżącego roku padł silnik.Obecnie jest po remoncie generalnym z nowym blokiem i pełną roczną gwarancją wystawioną przez mój warsztat w Chynowie (koszt remontu bez robocizny ponad 8 tys zł) Moja żona ponad 2 miesiące jeździła moim hyundaiem Grandeurem 3,3V6 i już nie chce jeździć 2,2CRDi Kolor srebrny metal.Wnętrze czarna skóra,Stacja multimedialna android dedykowana do w/w sterowana z kierownicy z gniazdami USB,Napęd 4WD
Pełne wyposażenie oprócz szyberdachu,Hak hol Westwalia automatyczny.Według mnie bez wkładu finansowego
nr VIN KMHSH81WP6U033338 ubezpieczenie do końca grudnia 2018roku,przegląd chyba też.
No i jeszcze cena oddam auto za 27000 zł,lub dostanie dożywocie w moich rękach kosztem grandeura,którego przywłaszczyła sobie Ania
Dla potencjalnie zainteresowanych 601 376 034
santa-fe1-1.jpg
santa-fe1-2.jpg
Udzielam się w bardzo ograniczonym zakresie.
Wszystkim dogodzić się nie da, ale wszystkich wkurzyć to już żaden problem

Obrazek

Awatar użytkownika
vokal
ASSISTANCE
ASSISTANCE
Skąd jesteś: NOE/WA
Silnik: 2.5 CRDi (140KM)
Skrzynia: M/T
Napęd: 4 WD AUTO
Rok: 2003
Kolor: IndigoBlue/AlpinGrey