Akcja pomocy - Ośrodek Wsparcia "ETEZJA"

Moderator: Moderator

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Joanka
możesz mi ufać
możesz mi ufać
Posty: 1137
Rejestracja: wtorek, 7 czerwca 2011, 21:32
Skąd jesteś: Warszawa
Silnik: 2.5 CRDi (170KM)
Skrzynia: A/T-TIPTRONIC
Napęd: 4 WD AUTO
Rok: 2005
Kolor: złoty
Kontaktowanie:

Akcja pomocy - Ośrodek Wsparcia "ETEZJA"

#1 Postautor: Joanka » piątek, 26 września 2014, 21:10

Witajcie :girl11:

Przed nami kolejna, ostatnia już w tym roku akcja pomocy, tym razem pomożemy matkom z małoletnimi dziećmi, znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej,
zamieszkującym Ośrodek Wsparcia dla Kobiet z Małoletnimi Dziećmi i Kobiet w Ciąży „ETEZJA” znajdujący się przy ul. Chlubnej 9A-9D w Warszawie.


Poniżej przedstawię Wam ten ośrodek, który, już poznaliśmy, i po rozmowie z Panią Kierownik Urszulą Mroczek, potwierdzam, że jest tu miejsce na naszą pomoc.
Oto, jaki krótki rys i zakres potrzebnej pomocy określiła Pani Kierownik ośrodka

Kierownik Ośrodka "ETEZJA" pisze:Ośrodek Wsparcia dla Kobiet z Małoletnimi Dziećmi i Kobiet w Ciąży „ETEZJA” prowadzony jest w ramach działalności Stowarzyszenia Pomocy i Interwencji Społecznej z siedzibą przy ul. Nowogrodzkiej 7 lok. 14 w Warszawie – posiadającego status Organizacji Pożytku Publicznego i zarejestrowanego pod KRS 0000119136. W obszarze działalności Stowarzyszenia placówka zajmuje się pomaganiem osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej spowodowanej bezdomnością, samotnym macierzyństwem, przemocą w rodzinie. Całodobową pomocą placówki objęte są kobiety w ciąży oraz kobiety z dziećmi, które z różnych powodów nie mogą liczyć na pomoc rodziny. Naszym mieszkańcom oferujemy stały dostęp do pomocy: psychologicznej, prawnej, pedagogicznej, socjalnej, doradztwo zawodowe, w miarę możliwości opiekę nad dziećmi.
W Ośrodku jest 130 miejsc, które zapełniają się w sposób rotacyjny. Decyzję o przyznaniu miejsca w Ośrodku uzyskuje się drogą administracyjną.
Aktualnie w placówce przebywa około 100 osób, matek i dzieci. Niestety, matki przebywające w Ośrodku są często w bardzo trudnej sytuacji ekonomicznej i bytowej, co znacząco utrudnia im prawidłowe funkcjonowanie i wychowywanie dzieci jakby tego pragnęły.
Jako organizacja pozarządowa, staramy się zaspokajać potrzeby naszych Mieszkańców w głównej mierze dzięki darowiznom od osób fizycznych
i firm. Ze względu na ofertę, którą kierujemy w stronę naszych Mieszkańców oraz chęć wspierania ich w każdym aspekcie funkcjonowania potrzebujemy wszelkiego rodzaju produktów, które ułatwiłyby choć w części ten trudny czas, z którym zmierzają się nasi Mieszkańcy każdego dnia.
Pragniemy zatem prosić o pomoc polegającą na przekazaniu wyżej wymienionych przedmiotów. Mając na celu dobro naszych mieszkańców wszystkie uzyskane dary wykorzystamy zgodnie z ideą nam przyświecającą.


Na naszą prośbę Pani Kierownik sprecyzowała zakres potrzebnej pomocy, który wypiszę jako listę poniżej:

• zabawki: maskotki, gry edukacyjne, lalki, puzzle, klocki; itp.
• akcesoria sportowe, takie jak: piłki, siatki do gry, bramki do piłki nożnej, rakietki do badmintona, skakanki, rowery, hulajnogi, zjeżdżalnie, trampoliny, dmuchane baseny, sanki, rolki, wrotki, jeździki; itp.
• artykuły papiernicze, takie jak: zeszyty, bloki, długopisy, ołówki, korektory, gumki, temperówki, nożyczki, linijki, markery, kredki, flamastry, farty, plasteliny, segregatory, teczki, itp. (obecnie w osrodku mieszka ok. 30 dzieci w wieku szkolnym).
• artykuły chemiczne, takie jak: płyny do mycia naczyń, mleczka do czyszczenia powierzchni, płyny do podłóg, płyny do mycia szyb, odświeżacze powietrza, proszki do prania, itp.
• kosmetyki: kremy, żele pod prysznic, pasty do zębów, dezodoranty, szampony do włosów, mydła do rąk, pudry, pieluszki, podpaski, chusteczki nawilżane itp.
• używany sprzęt AGD i RTV – telewizory, radia, komputery, kuchenki mikrofalowe, lodówki, pralki, czajniki, maszynki do mięsa, miksery, blendery, podgrzewacze do butelek, sokowirówki, odkurzacze, żelazka, itp. Sprzęt AGD i RTV będą przekazywane mieszkankom w chwili przeprowadzki do własnych mieszkań przyznawanych przez Wydziały Zasobów Lokalowych m.st. Warszawy, które są zupełnym stanem surowym bez żadnego wyposażenia :idn: .
• meble – łóżka, szafy, regały, stoły i stoliki, krzesła, półki, szafki kuchenne, kanapy, wersalki, komody, biurka, itp. Meble podobnie jak sprzęt AGD byłyby przekazywane mieszkankom.
• obuwie oraz odzież nowa i używana – damska, dziecięca i niemowlęca, koce, pościele, ręczniki, itp.
• książki dla dorosłych i dla dzieci (do wyposażenia biblioteki na terenie ośrodka)
• wózki, nosidełka, foteliki samochodowe.

Poniżej przedstawiam kilka zdjęć obrazujących ośrodek, zobaczcie sami jak obecnie wyglądają pomieszczenia:

Obrazek

Obrazek

Obrazek


A tutaj pokój przeznaczony na bibliotekę:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Proszę zapoznajcie się z listą potrzebnych ośrodkowi rzeczy, może się okazać, że któreś z nich są już Wam niepotrzebne, więc warto byłoby oddać je potrzebującym :love:
Akcja będzie trwała na pewno do przyszłego roku, więc na razie nie ograniczamy się w ogóle czasowo, poza jednym terminem kiedy to po raz pierwszy moglibyśmy podjechać naszymi samochodami do Ośrodka, a mianowicie w dniu 18 października 2014 r.

Tak tak :girl9: , bo zdradzę Wam pewną tajemnicę, że wszystkie dzieci w wieku szkolnym które mieszkają w Ośrodku "ETEZJA" przyjmie do siebie na imprezę w Kuklówce Cobra75 :happy1: :happy1: i to będzie właśnie 18.10.2014 r. :girl1: info szczegółowe tutaj: TUTAJ

Także będzie się działo dużo dobrego :happy2: zapraszam wszystkich, którzy zechcieliby pomóc w jakimkolwiek stopniu, czy finansowo wpłacając darowiznę na konto Stowarzyszenia, czy przekazując dary, czy w końcu oferując przewóz dzieci na imprezę w Kuklówce, i tym samym zapewniając sobie dobra zabawę :girl9:


Zapraszam serdecznie.
Joanka

Awatar użytkownika
rkalabun
To ja
To ja
Posty: 370
Wiek: 46
Rejestracja: środa, 12 marca 2014, 19:42
Skąd jesteś: Mińsk Mazowiecki
Silnik: 2.5 CRDi (140KM)
Skrzynia: A/T-TIPTRONIC
Napęd: 4 WD AUTO
Rok: 2004
Kolor: srebrny/szary
Kontaktowanie:

Re: Akcja pomocy - Ośrodek Wsparcia "ETEZJA"

#2 Postautor: rkalabun » środa, 1 października 2014, 17:30

Hej-w związku z akcją objęcia opieką ośrodka "ETEZJA" postanowiłem zrobić w domu małe przeszukanie :kwink: , i co się okazało-mam całe mnóstwo ubranek po swoim Maluchu, które leżą niepotrzebne, ponieważ po prostu z nich wyrósł. Ubranka są w naprawdę dobrym stanie, wyrzucić szkoda, oddać jakoś nie było komu. I nagle okazja-przecież można w ten sposób wesprzeć dzieciaki z "ETEZJI".. Pogrzebałem jeszcze trochę i przy udziale Malucha nazbierałem kolejną stertę zabawek, którymi on już się nie bawi, a z których na pewno ucieszą się dzieciaki z ośrodka...
Kolejna myśl-mam przecież znajomych, którzy również mają dzieci w różnym wieku, po nich też zostają ubranka i zabawki-no i poszło "ogłoszenie" o zbiórce w pracy. Pierwszy odzew już jest, a będzie już tylko lepiej :happy1:
I tutaj prośba do Was-na pewno każdy kto ma dzieci, wie co już nie jest potrzebne, co mógłby oddać-ubranka, zabawki, książeczki itp. Spróbujmy razem zrobić coś dla tych dzieciaków-z tego co wiem sytuacja w ośrodku nie jest za dobra, jak w każdej tego typu placówce brakuje praktycznie wszystkiego. Zapytam jak pewien towarzysz - POMOŻECIE??? :help:
MAŁY
Zbładziłem- jeżdżę Rzepem :kwink:

Awatar użytkownika
Joanka
możesz mi ufać
możesz mi ufać
Posty: 1137
Rejestracja: wtorek, 7 czerwca 2011, 21:32
Skąd jesteś: Warszawa
Silnik: 2.5 CRDi (170KM)
Skrzynia: A/T-TIPTRONIC
Napęd: 4 WD AUTO
Rok: 2005
Kolor: złoty
Kontaktowanie:

Re: Akcja pomocy - Ośrodek Wsparcia "ETEZJA"

#3 Postautor: Joanka » środa, 1 października 2014, 21:01

Hej hej, super rkalabun, że spojrzałeś na naszą akcję w ten sposób, właśnie to się chwali :happy2:
Mieszkanki ośrodka potrzebują wszelkich rzeczy, które pozwolą im godnie żyć i wychowywać dzieci.

Nam te rzeczy mogą zawadzać, może mamy jakieś już niepotrzebne, które możemy oddać, one przyjmą wszystko.
Na przykład używane sprzęty gospodarstwa domowego, mam na przykład mikser, którego już nie używam, bo mam od jakiegoś czasu nowy, więc długo się nie będę zastanawiać i go przekażę potrzebującym.
Wiele jest takich rzeczy...

Z nowych rzeczy planujemy kupić środki czystości i kosmetyki dla dzieci, zwłaszcza tych najmniejszych.
Będą potrzebne pieniądze na to, także proszę w miarę Waszych możliwości o wpłaty darowizn na konto Stowarzyszenia :love:
Pierwszą turę pomocy planujemy dowieźć do Ośrodka w terminie 18 października, gdy będziemy odbierać dzieciaczki i wieźć je na Kuklówkę,
Joanka

Awatar użytkownika
rkalabun
To ja
To ja
Posty: 370
Wiek: 46
Rejestracja: środa, 12 marca 2014, 19:42
Skąd jesteś: Mińsk Mazowiecki
Silnik: 2.5 CRDi (140KM)
Skrzynia: A/T-TIPTRONIC
Napęd: 4 WD AUTO
Rok: 2004
Kolor: srebrny/szary
Kontaktowanie:

Re: Akcja pomocy - Ośrodek Wsparcia "ETEZJA"

#4 Postautor: rkalabun » środa, 1 października 2014, 21:14

Tak się składa, że mikser używany, ale sprawny i na zbyciu też mam, zabiorę. Pozwoliłem też sobie zaprosić do pomocy siostrzeńca-za zgodą wychowawczyni ogłosił w swojej klasie w gimnazjum dobrowolną zbiórkę artykułów papierniczych-nie wiem jaki będzie odzew ale spróbować warto..
MAŁY
Zbładziłem- jeżdżę Rzepem :kwink:

Awatar użytkownika
zazebiacz
awansowałem na
awansowałem na
Posty: 62
Wiek: 42
Rejestracja: środa, 14 maja 2014, 17:20
Skąd jesteś: Pruszków
Silnik: 2.4 i 16V (139KM)
Skrzynia: M/T
Napęd: 4 WD AUTO
Rok: 2003
Kolor: Czarny
Przebieg (km.): 172000
Kontaktowanie:

Re: Akcja pomocy - Ośrodek Wsparcia "ETEZJA"

#5 Postautor: zazebiacz » środa, 1 października 2014, 22:42

Ja jutro będę rozmawiał z szefostwem Nt . kosmetyków może da sie cos wyskrobac.
Ogłoszenie w pracy zostało powieszone czekam na reakcje.

Awatar użytkownika
Joanka
możesz mi ufać
możesz mi ufać
Posty: 1137
Rejestracja: wtorek, 7 czerwca 2011, 21:32
Skąd jesteś: Warszawa
Silnik: 2.5 CRDi (170KM)
Skrzynia: A/T-TIPTRONIC
Napęd: 4 WD AUTO
Rok: 2005
Kolor: złoty
Kontaktowanie:

Re: Akcja pomocy - Ośrodek Wsparcia "ETEZJA"

#6 Postautor: Joanka » czwartek, 2 października 2014, 08:40

rkalabun pisze: Pozwoliłem też sobie zaprosić do pomocy siostrzeńca...
może zaproś go również na imprezę :kwink: dzieciaki, zwłaszcza chłopcy, bardzo lubią takie imprezki :happy2:
Joanka

Awatar użytkownika
rkalabun
To ja
To ja
Posty: 370
Wiek: 46
Rejestracja: środa, 12 marca 2014, 19:42
Skąd jesteś: Mińsk Mazowiecki
Silnik: 2.5 CRDi (140KM)
Skrzynia: A/T-TIPTRONIC
Napęd: 4 WD AUTO
Rok: 2004
Kolor: srebrny/szary
Kontaktowanie:

Re: Akcja pomocy - Ośrodek Wsparcia "ETEZJA"

#7 Postautor: rkalabun » czwartek, 2 października 2014, 14:11

Jeśli tylko będzie miał ochotę nie ma przeszkód..
MAŁY
Zbładziłem- jeżdżę Rzepem :kwink:

Awatar użytkownika
BOG&JOHNYV
ASSISTANCE
ASSISTANCE
Posty: 819
Wiek: 58
Rejestracja: środa, 1 maja 2013, 21:54
Skąd jesteś: KRAKÓW
Silnik: 2.5 CRDi (140KM)
Skrzynia: M/T
Napęd: 4 WD
Rok: 2004
Kolor: srebrny
Przebieg (km.): 178000
Inny Samochód: Ford Mondeo II
Been thanked: 1 time
Kontaktowanie:

Re: Akcja pomocy - Ośrodek Wsparcia "ETEZJA"

#8 Postautor: BOG&JOHNYV » piątek, 3 października 2014, 19:23

W związku z planowaną akcją pomocy dla ośrodka "ETEZJA" postanowiłam zapoznać kolegów i koleżanki z pracy z tym pomysłem. Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne – są osoby, które chcą pomóc. :happy1:
Każda z koleżanek stwierdziła, że przeglądnie swoje i dzieci ubranka oraz zabawki i książki dla dzieci. Może coś uda się zebrać.
Poszłam dalej……zadzwoniłam do Dyrektora i powiedział, że się też zapozna ze sprawą i niewykluczone, że uda się aby sprawa miała większy zasięg. Najważniejsze, że nie powiedziano „nie”. :happy2:
Myślę, że jest szansa na zabranie dodatkowo jakiejś chemii i kosmetyków oraz materiałów biurowych.
Zarzuciłam też temat wśród znajomych i mam nadzieje na odzew.
Rzeczy, które uda się zebrać zostaną przekazane albo kurierem albo będzie prośba do Joanki (ewentualnie innych osób z Warszawy) aby odebrały przesyłkę z siedziby naszej Firmy. Oczywiście dopiero jak będę wiedziała na czym stoimy.
Jest też możliwość, że załadujemy wszystko do „plaskacza” (bo kijanka dalej jest niesprawna i nie wiadomo co z nią) i zawieziemy do Warszawy.
I tutaj prośba do wszystkich forumowiczów.
Nie jest łatwo prosić o pomoc, ale jaka jest wielka frajda pomagać, patrzeć jak spływają rzeczy i tylko problemem będzie dostarczenie a nie zebranie ich.
A jeszcze jaka będzie frajda jeśli zobaczy się, że trafiono z przesłanymi rzeczami i uśmiech na twarzach kobiet i dzieci, które są teraz w trudnej sytuacji.
Spróbujcie zrobić podobną zbiórkę wśród znajomych.

Awatar użytkownika
rkalabun
To ja
To ja
Posty: 370
Wiek: 46
Rejestracja: środa, 12 marca 2014, 19:42
Skąd jesteś: Mińsk Mazowiecki
Silnik: 2.5 CRDi (140KM)
Skrzynia: A/T-TIPTRONIC
Napęd: 4 WD AUTO
Rok: 2004
Kolor: srebrny/szary
Kontaktowanie:

Re: Akcja pomocy - Ośrodek Wsparcia "ETEZJA"

#9 Postautor: rkalabun » piątek, 3 października 2014, 19:30

Co do samego transportu zebranych rzeczy-jeśli tylko będzie taka potrzeba podczepię pod swoje Maleństwo przyczepkę i mogę odebrać zebrane rzeczy z dowolnego miejsca w W-wie bądź bliskiej okolicy..
MAŁY
Zbładziłem- jeżdżę Rzepem :kwink:

Konto usunięte

Re: Akcja pomocy - Ośrodek Wsparcia "ETEZJA"

#10 Postautor: Konto usunięte » piątek, 3 października 2014, 19:31

BOG&JOHNYV pisze:W związku z planowaną akcją pomocy dla ośrodka "ETEZJA" postanowiłam zapoznać kolegów i koleżanki z pracy z tym pomysłem. Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne – są osoby, które chcą pomóc. :happy1:
Każda z koleżanek stwierdziła, że przeglądnie swoje i dzieci ubranka oraz zabawki i książki dla dzieci. Może coś uda się zebrać.
Poszłam dalej……zadzwoniłam do Dyrektora i powiedział, że się też zapozna ze sprawą i niewykluczone, że uda się aby sprawa miała większy zasięg. Najważniejsze, że nie powiedziano „nie”. :happy2:
Myślę, że jest szansa na zabranie dodatkowo jakiejś chemii i kosmetyków oraz materiałów biurowych.
Zarzuciłam też temat wśród znajomych i mam nadzieje na odzew.
Rzeczy, które uda się zebrać zostaną przekazane albo kurierem albo będzie prośba do Joanki (ewentualnie innych osób z Warszawy) aby odebrały przesyłkę z siedziby naszej Firmy. Oczywiście dopiero jak będę wiedziała na czym stoimy.
Jest też możliwość, że załadujemy wszystko do „plaskacza” (bo kijanka dalej jest niesprawna i nie wiadomo co z nią) i zawieziemy do Warszawy.
I tutaj prośba do wszystkich forumowiczów.
Nie jest łatwo prosić o pomoc, ale jaka jest wielka frajda pomagać, patrzeć jak spływają rzeczy i tylko problemem będzie dostarczenie a nie zebranie ich.
A jeszcze jaka będzie frajda jeśli zobaczy się, że trafiono z przesłanymi rzeczami i uśmiech na twarzach kobiet i dzieci, które są teraz w trudnej sytuacji.
Spróbujcie zrobić podobną zbiórkę wśród znajomych.




:gpost: :happy1:

Mariulo
To ja
To ja
Posty: 274
Rejestracja: poniedziałek, 2 sierpnia 2010, 05:59
Skąd jesteś: Halinów
Silnik: 2.5 CRDi (140KM)
Skrzynia: A/T-TIPTRONIC
Napęd: 4 WD AUTO
Rok: 2005
Kolor: srebrny
Kontaktowanie:

Re: Akcja pomocy - Ośrodek Wsparcia "ETEZJA"

#11 Postautor: Mariulo » poniedziałek, 6 października 2014, 10:35

Pomoc dla ośrodka ETEZJA nabiera tempa, co cieszy. Każdy dar sprawi ogromną radość jej mieszkańcom.

Dzieci, które pojadą z nami na Kuklówkę dostaną paczki przygotowane przez Fundację 4x4 Dzieciom z naszym wkładem.

W ośrodku pozostanie 40 dzieci w wieku od 2 miesięcy do 5 lat. Jest pomysł, aby dla tych dzieci przygotować jeden „prezent’ – basen z piłeczkami lub piłeczki do basenu.

Jeśli ktoś ma możliwość zorganizowania takiego basenu bądź piłeczek będę wdzięczny za kontakt. :love: :love: Sprawilibyśmy ogromną frajdę dzieciaczkom. :help:

Awatar użytkownika
Joanka
możesz mi ufać
możesz mi ufać
Posty: 1137
Rejestracja: wtorek, 7 czerwca 2011, 21:32
Skąd jesteś: Warszawa
Silnik: 2.5 CRDi (170KM)
Skrzynia: A/T-TIPTRONIC
Napęd: 4 WD AUTO
Rok: 2005
Kolor: złoty
Kontaktowanie:

Re: Akcja pomocy - Ośrodek Wsparcia "ETEZJA"

#12 Postautor: Joanka » wtorek, 7 października 2014, 08:39

Tak, wszystko zgodne co Mariulo pisze, do paczek Cobry dołożymy opaski odblaskowe dla każdego dziecka i słodycze.
Opaski są już zamówione :happy2: a ja mam dla Was niespodziankę :)

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Każdy, kto w jakikolwiek sposób przyczyni się do wspierania naszej akcji pomocy dla Ośrodka ETEZJA, otrzyma taką śliczna opaskę odblaskową z logo naszego klubu :)

A wspierać można na wiele sposobów, może je wymienię aby Wam ułatwić:
- zbiórka potrzebnych rzeczy, zgodnie z listą przedstawioną przez Panią Kierownik i przywiezienie bądź przesłanie ich na adres Stowarzyszenia,
- wpłata darowizny na konto Stowarzyszenia (jest to bardzo ważne, ponieważ środków z darowizn juz prawie nie ma, a musimy kupić dla ośrodka środki czystości i pieluchy i jakieś drobiazgi dla dzieci pozostających w ośrodku)
- udział w przewiezieniu dzieciaczków na miejsce imprezy do Kuklówki.

Czas nam się trochę kurczy więc proszę Was o pomoc, zwłaszcza we wpłatach :love: , ponieważ w zależności od zebranej kwoty, będziemy mogli ją odpowiedniu zadysponować.
Po zakończeniu akcji, przedstawię szczegółowe rozliczenie wpłaconych i wydatkowanych kwot.


Serdecznie zapraszam Wszystkich do włączenia się do naszej akcji :friends:
Joanka

Awatar użytkownika
zazebiacz
awansowałem na
awansowałem na
Posty: 62
Wiek: 42
Rejestracja: środa, 14 maja 2014, 17:20
Skąd jesteś: Pruszków
Silnik: 2.4 i 16V (139KM)
Skrzynia: M/T
Napęd: 4 WD AUTO
Rok: 2003
Kolor: Czarny
Przebieg (km.): 172000
Kontaktowanie:

Re: Akcja pomocy - Ośrodek Wsparcia "ETEZJA"

#13 Postautor: zazebiacz » wtorek, 7 października 2014, 14:12

Mój apel wśród znajomych powoli nabiera rozmachu dziś wzbogaciłem się o ponad 10 opakowań herbaty po 100szt.
Na pewno się przyda :happy2: Jutro kolejna dostawa zabawek
Uciekam zbierać dalej

Awatar użytkownika
zazebiacz
awansowałem na
awansowałem na
Posty: 62
Wiek: 42
Rejestracja: środa, 14 maja 2014, 17:20
Skąd jesteś: Pruszków
Silnik: 2.4 i 16V (139KM)
Skrzynia: M/T
Napęd: 4 WD AUTO
Rok: 2003
Kolor: Czarny
Przebieg (km.): 172000
Kontaktowanie:

Re: Akcja pomocy - Ośrodek Wsparcia "ETEZJA"

#14 Postautor: zazebiacz » wtorek, 7 października 2014, 19:53

Normalnie wkrecilem sie i nie mogę przestać organizować zbiórek :happy2:
Dziś ruszyła kolejna zbiórka w przedszkolu czekać tylko na wyniki

Awatar użytkownika
BOG&JOHNYV
ASSISTANCE
ASSISTANCE
Posty: 819
Wiek: 58
Rejestracja: środa, 1 maja 2013, 21:54
Skąd jesteś: KRAKÓW
Silnik: 2.5 CRDi (140KM)
Skrzynia: M/T
Napęd: 4 WD
Rok: 2004
Kolor: srebrny
Przebieg (km.): 178000
Inny Samochód: Ford Mondeo II
Been thanked: 1 time
Kontaktowanie:

Re: Akcja pomocy - Ośrodek Wsparcia "ETEZJA"

#15 Postautor: BOG&JOHNYV » środa, 8 października 2014, 16:00

Czy w sytuacji gdy Kuklówka może nie dojść do skutku dalej aktualna jest akcja zbiórki artykułów dla Ośrodka Pomocy ETEZJA.


Wróć do „OŚRODEK WSPARCIA "ETEZJA"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości