Agroturystyka

przyczepy, łodzie, przepisy i doświadczenia

Moderator: Moderator

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
kioterapia
To ja
To ja
Posty: 375
Rejestracja: czwartek, 14 stycznia 2016, 18:04
Skąd jesteś: wrocław
Silnik: 2.5 CRDi (170KM)
Skrzynia: M/T
Napęd: 4 WD AUTO
Rok: 2007
Kolor: srebrny metalic
Przebieg (km.): 130000
Has thanked: 11 times
Been thanked: 5 times
Kontaktowanie:

Agroturystyka

#1 Postautor: kioterapia » środa, 30 listopada 2016, 18:52

Witam Klubowiczów,chciałbym założyć wątek oceniający,polecający ciekawe miejsca związane z agroturystyką , opinie o zakwaterowaniu , gospodarzach, jakości usług ,opis okolic ,czy dany punkt jest godny polecenia ,czy też nie.
Pewnie niektórym z nas przydadzą się takie informacje , mam taką nadzieję .W dobie zawalonych i drogich ośrodków wypoczynkowych i hoteli to może być najlepsza alternatywa na udany wypoczynek. Piszcie czego doświadczyliście Wy lub Wasi znajomi.

Awatar użytkownika
decki
moja ranga
moja ranga
Posty: 89
Wiek: 43
Rejestracja: sobota, 17 stycznia 2015, 22:21
Skąd jesteś: mrągowo
Silnik: 2.5 CRDi (140KM)
Skrzynia: M/T
Napęd: 4 WD AUTO
Rok: 2003
Kolor: srebrny
Przebieg (km.): 220000
Inny Samochód: dodge
Kontaktowanie:

Re: Agroturystyka

#2 Postautor: decki » czwartek, 8 grudnia 2016, 20:39

Temat ciekawy, ja właśnie przerabiam dom pod tym kątem, ale to jeszcze troszkę potrwa ;) Więc jeśli będę gotowy z chęcią zaproszę jako pierwszych gości z klubu ;)
kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana

Awatar użytkownika
PABLOTECH
dobry jak...
dobry jak...
Posty: 887
Rejestracja: poniedziałek, 6 października 2014, 21:22
Skąd jesteś: Warszawa SKOROSZE
Wersja Kia Sorento: Kia Sorento II
Silnik: 3.5 V6 (280KM)LPG
Skrzynia: A/T-TIPTRONIC
Napęd: AWD
Rok: 2012
Kolor: STM
Przebieg (km.): 133570
Inny Samochód: Był Cee'd SW'10 CRDi
Has thanked: 66 times
Been thanked: 186 times
Kontaktowanie:

Re: Agroturystyka

#3 Postautor: PABLOTECH » czwartek, 31 stycznia 2019, 00:05

Pozwólcie, że trochę odświeżę temat :hmm:

Jak co roku tak i w tym Święta Wielkanocne planujemy spędzić w gronie rodzinnym tzn tak około 30-40 osób :blushing: . W związku z tym poszukuję ciekawej lokalizacji agroturystycznej zarówno pod względem miejsca noclegowego jak i samej okolicy w promieniu 20 km od tegoż miejsca. Jeśli chodzi o obszar / rejon poszukiwań to najchętniej w promieniu 200 - 250 km od Warszawy. Ponieważ ostatnimi czasy atakowany był Kazimierz Dolny i Toruń więc teraz dla odmiany myśleliśmy o północno-wschodnim obszarze kraju ( może okolice Augustowa, Olsztyna, Mrągowa ... generalnie wszędzie tam gdzie warto coś zobaczyć, pozwiedzać )

Wymagania dotyczące samego zakwaterowania to:

- schludne pokoje 1, 2, 3 i 4 – osobowe z własnymi łazienkami ( lub 1 wspólna na 2 pokoje )
- zaplecze kuchenne ( kuchnia, lodówka, zmywarka, zastawa stołowa ) - każdy wiezie swoją część menu więc trzeba gdzieś to przyrządzić :tea:
- duża jadalnia co by "jednorazowo" pomieścić taką grupkę głodomorów :rolley:

Gdybyście mieli coś na oku, sprawdzonego, godnego polecenia to proszę o info :help: pozdrawiam !
Obrazek Obrazek
Koks, wódka i seks w cinquecento ... to nie dla mnie, jeżdżę SORENTO :rolley:


Wróć do „CARAVANING, CAMPING”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości