Przydatne programy na telefon (iOS)

Nowinki techniczne związane nie tylko z motoryzacją

Moderator: Moderator

Wiadomość
Autor
luxon
awansowałem na
awansowałem na
Posty: 39
Rejestracja: wtorek, 9 października 2012, 21:39
Skąd jesteś: Łódź
Silnik: 2.5 CRDi (170KM)
Skrzynia: A/T-TIPTRONIC
Napęd: 4 WD AUTO
Rok: 2005
Przebieg (km.): 191000
Kontaktowanie:

Przydatne programy na telefon (iOS)

#1 Postautor: luxon » poniedziałek, 11 lutego 2013, 20:55

Znalazłem podobny temat dla systemu Android, więc zaproponuję dla urządzeń na iOS (iPhone, iPad)
Z moich doświadczeń.
Polecane serwisy:
1. http://www.appshopper.com - Serwis do 'szukania okazji' - wybieramy jaki program chcemy i czekamy, aż cena spadnie do akceptowalnej lub "za free"

Polecane aplikacje (App Store):
1. Dropbox (free) - 'chmura' czyli wirtuanly dysk do przechowywania dokumentów, zdjęc (synchornizacja pomiędzy telefonem, komputerem itp), na początek otrzymujmy 2GB, ale można przy odrobinie pracy zwiekszyć do 19GB
2. Skydrive (free) - j.w. (głównie do zdjęć i dokumentów Office) - obecnie chyba 7GB przestrzeni
3. moBILET (free) - kupno biletów MPK przez telefon
4. KyPass (płatna) - do przechowywania haseł, loginów, kodów (dobrze integruje się z Dropboxem)
5. Evernote (free) - fajny notatnik (synchronizacja w danych pomiędzy telefonem i komputerem)
6. Teamviewer (free) - zdalne zarządzanie komputerem (komputer musi być podłączony do internetu i zainstalowana aplikacja)
7. Dragon Dictation (free) - super program do rozpoznawania mowy (dyktowanie smsów, maili) dobrze radzi sobie z jęz. polskim

Tyle odemnie na początek

Wróć do „GADŻETY”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 63 gości