Kto lubi watę cukrową :-)

Nowinki techniczne związane nie tylko z motoryzacją

Moderator: Moderator

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Piotr
coś umiem
coś umiem
Posty: 686
Wiek: 55
Rejestracja: wtorek, 9 marca 2010, 08:26
Skąd jesteś: Grodzisk Mazowiecki
Silnik: 2.5 CRDi (170KM)
Skrzynia: A/T-TIPTRONIC
Napęd: 4 WD AUTO
Rok: 2009
Kolor: wielokolorowy
Przebieg (km.): 105000
Kontaktowanie:

Kto lubi watę cukrową :-)

#1 Postautor: Piotr » wtorek, 23 listopada 2010, 10:01

Czy jest ktoś, kto nie lubi smaku waty cukrowej? Ten smak kojarzy się z beztroskimi czasami dzieciństwa, z wycieczkami do zoo, cyrku lub wesołego miasteczka. Nie przeszkadzało wtedy nawet to, że najczęściej sprzedawcami waty byli osobnicy o wątpliwej urodzie i z nadmiernym zamiłowaniem do napojów wyskokowych. Liczył się tylko ten smak!

Maszyna do Waty Cukrowej wytwarza watę o dokładnie tym samym smaku. Wystarczy wsypać trochę cukru granulowanego, by po chwili nawijać nitki rozpuszczonego karmelu na drewniane patyczki. Aby zabarwić watę na dowolny kolor, wystarczy dodać odrobinę barwnika spożywczego, dostępnego w każdym większym sklepie.

Teraz wyobraź sobie przyjęcie, na którym pojawia się taka maszyna. Zapewniamy, że po chwili stanie się centralnym punktem programu i momentalnie wprowadzi świetną, beztroską atmosferę!
Obrazek

:) :) :) :) :)
http://allegro.pl/do-kuchni-urzadzenia-do-waty-cukrowej-67456
apetyt rośnie w miarę wędzenia

kwintolp21
wiem wszystko
wiem wszystko
Posty: 1712
Rejestracja: niedziela, 21 marca 2010, 12:04
Skąd jesteś: Europa
Rok: nie dotyczy
Been thanked: 1 time
Kontaktowanie:

Re: Kto lubi watę cukrową :-)

#2 Postautor: kwintolp21 » wtorek, 23 listopada 2010, 18:40

Piotr pisze:Teraz wyobraź sobie przyjęcie, na którym pojawia się taka maszyna. Zapewniamy, że po chwili stanie się centralnym punktem programu i momentalnie wprowadzi świetną, beztroską atmosferę!


Miałem styczność z takim wynalazkiem (się kręciło :) ) widząc po budowie, Pani gospodyni po takie imprezie nie doczyści się ścian i mebli wszystko będzie się kleić przez bardzo długi czas... Bo co nawiniesz to Twoje a to co nie to leci w eter :17


Wróć do „GADŻETY”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości