POLITYKA - HYDE PARK - tylko kulturalne wypowiedzi

Dla ludzi, którzy mają coś do powiedzenia.

Moderator: Moderator

Regulamin forum
Piszemy o tym co nas interesuje , szanujemy poglądy innych forumowiczów. Całkowicie bez polityki.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
łysyKielce
coś umiem
coś umiem
Posty: 704
Wiek: 60
Rejestracja: sobota, 7 sierpnia 2010, 08:11
Skąd jesteś: Kielce
Inny Samochód: Micubisi
Twoje poprzednie Sorento: 2006 (po lifcie), 2.5 CRDI automat. Jakie było? Najwspanialsze......
Has thanked: 7 times
Kontaktowanie:

Re: POLITYKA - HYDE PARK - tylko kulturalne wypowiedzi

#121 Postautor: łysyKielce » wtorek, 20 grudnia 2011, 05:33

Piotr pisze:Trochę narażę się kolegom i koleżankom ale co mi tam idą święta to może mi będzie wybaczone.

Czy wiecie że:
mamy 550 samochodów rządowych
NFZ wydał 1,5 miliona na samochody służbowe w 2010 r.
Utrzymanie tylu samochodów rocznie to koszt : 4 mld zł.
Jeżdżą nimi ministrowie i posłowie. Wożą się nimi również burmistrzowie, wójtowie, wojewodowie i zwykli urzędnicy.
Długo by pisał jeszcze o tych rządowych wydatkach.

A co maja piechotą chodzić - należy przyjrzeć się każdemu zakupowi z osobna - czy jest uzasadniony i czy fura nie za bardzo wypasiona :)


Kolejny dowód że kryzysu w Pl niema :
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/polscy-u ... omosc.html


Jestem zadania że niech przyznają sobie nagrody - ale tylko gdy zrobili coś ekstra poza normalny obowiązek pracy. W przeciwnym wypadku nie może być żadnych nagród bo i za co. Nie rozumiem za co dostaje nagrodę urzędnik skarbowy, za to że że nie wziął łapówki i zrobił to co do niego należy - paranoja w czystej postaci.

ŻĄDAM dla siebie nagrody - cały rok pracowałem i dzięki mojej pracy odprowadziłem do skarbu państwa całkiem niezłą kwotę - sami przyznacie że nagroda mi się należy :)


Samo sedno :oklaski

Awatar użytkownika
Piotr
coś umiem
coś umiem
Posty: 686
Wiek: 55
Rejestracja: wtorek, 9 marca 2010, 08:26
Skąd jesteś: Grodzisk Mazowiecki
Silnik: 2.5 CRDi (170KM)
Skrzynia: A/T-TIPTRONIC
Napęd: 4 WD AUTO
Rok: 2009
Kolor: wielokolorowy
Przebieg (km.): 105000
Kontaktowanie:

Re: POLITYKA - HYDE PARK - tylko kulturalne wypowiedzi

#122 Postautor: Piotr » poniedziałek, 30 stycznia 2012, 20:32

Wszystko zależy od punktu widzenia.
Super recenzja filmowa http://wpolityce.pl/artykuly/22061-dwa- ... molenskiej

-- 04 mar 2012, 18:44 --

Gdyby głupota umiała latać :11 :11

Blisko 10 tysięcy osób (według szacunków policji) wzięło dziś udział w krakowskiej manifestacji w obronie wolności słowa i w imię solidarności z Telewizją Trwam. Demonstrację prowadził dziennikarz TVP Jan Pospieszalski. - To obecni rządzący nie potrafili zadbać o życie osób, które na trasie Warszawa - Kraków uczestniczyły w katastrofie - mówił, nawiązując do wczorajszego wypadku pod Szczekocinami.

Więcej... http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,44425, ... z1oARM9NFb

-- 23 kwi 2012, 07:44 --

http://www.tvn24.pl/2519506,28377,0,1,1 ... wideo.html
http://www.youtube.com/watch?v=QHZY0-XUmMA
apetyt rośnie w miarę wędzenia

Awatar użytkownika
Wojtas_vic
wiem wszystko
wiem wszystko
Posty: 3757
Wiek: 52
Rejestracja: wtorek, 18 maja 2010, 06:22
Skąd jesteś: Koszalin
Silnik: 3.3 V6 (248)LPG
Skrzynia: A/T-TIPTRONIC
Napęd: 4 WD AUTO
Rok: 2008
Kolor: Czarna Perła
Przebieg (km.): 225000
Twoje poprzednie Sorento: 2,5 CRDI 2005 A/T
Kontaktowanie:

Re: POLITYKA - HYDE PARK - tylko kulturalne wypowiedzi

#123 Postautor: Wojtas_vic » środa, 12 czerwca 2013, 08:06

Dawno nie było politykowania na forum, to wsadzę swój kijek do mrowiska. Na razie nieco ucichło wokół ustawy śmieciowej, syf zacznie się pewnie od 1-go lipca, ale ja nie o tym chciałem.
Wiele krzyku było przy dyskusji przy podwyższeniu wieku emerytalnego, zmiany wprowadzono, sprawa przycichła...obecnie dowiadujemy się, że od 2015 roku 6-cio latkowie obowiązkowo pójdą do szkoły, po co ? Odpowiedź jest prosta - szybciej pójdzie do szkoły, szybciej ją skończy, czytaj - o rok więcej będzie aktywny zawodowo, czyli znów wydłużenie łożenia na nasze złodziejskie państwo, tylko z drugiej mańki uczynione !
Konkluzja - w 2020 dziecko pójdzie do pracy w wieku 12 lat, wiek emerytalny osiągnie lat 120...a ja gdybym chciał odebrać od ZUS tylko to, co tam wpłaciłem, powinienem żyć ze 200 lat...lipa i tyle, sądy wydają wyroki, że nasze składki w ZUS, tak naprawdę nasze nie są, to rodzaj publicznej daniny, leczymy się i tak w większości prywatnie, ponieważ terminy u specjalistów są trupogenne...poważnie rozważam zamknięcie firmy, przepisanie wszystkiego na małżonkę i usytuowanie się w jakże przyjemnej szarej strefie...
Obrazek

Awatar użytkownika
Tomek Infi
moja ranga
moja ranga
Posty: 110
Wiek: 48
Rejestracja: czwartek, 9 maja 2013, 22:30
Skąd jesteś: Płock / Warszawa
Silnik: 3.8 i V6 (260KM)
Skrzynia: A/T-TIPTRONIC
Napęd: RWD
Rok: 2004
Kolor: Biały
Przebieg (km.): 160000
Inny Samochód: Infiniti G35/FX37
Kontaktowanie:

Re: POLITYKA - HYDE PARK - tylko kulturalne wypowiedzi

#124 Postautor: Tomek Infi » środa, 12 czerwca 2013, 08:55

A ja na swoją pracę nie narzekam... ale nie pracuję w polskiej firmie...
I tak wiem że nie dostanę emerytury - więc będę pracował do zgonu...
A cała reszta to jedno wielkie bagno...
Mam niepełnosprawne dziecko... za terapię płacę około 4 tys PLN na miesiąc... a z ZUSu nie dostaję nic...
Do lekarzy umawiamy się z 3 m-cznym wyprzedzeniem...
I walczymy o skierowania refundowane... ale czy musimy o nie walczyć... przecież to sie nam należy...
A co tam...

Życie i tak jest piękne...
***2004 Infiniti G35c: Z-Tube; WhiteMatWrapped; GreenLedsInsite ;DBA+Hawk; 17"EOMBlackPainted;Bodykit-front bumper; CatBack - Stillen Replica 2x2,5'; SOLD: 2003 Infiniti FX35: DBA+RedStuff; 20"EOMGoldPainted; 2009 Imfiniti FX37S Premium, : EOM *** t.b.c. J D M

Awatar użytkownika
Joanka
możesz mi ufać
możesz mi ufać
Posty: 1137
Rejestracja: wtorek, 7 czerwca 2011, 21:32
Skąd jesteś: Warszawa
Silnik: 2.5 CRDi (170KM)
Skrzynia: A/T-TIPTRONIC
Napęd: 4 WD AUTO
Rok: 2005
Kolor: złoty
Kontaktowanie:

Re: POLITYKA - HYDE PARK - tylko kulturalne wypowiedzi

#125 Postautor: Joanka » środa, 12 czerwca 2013, 09:03

Tomek Infi pisze:Życie i tak jest piękne...
Niestety, czasami nie jest :girl8: ..ale musimy sobie jakoś z tym dawać radę.. przy wsparciu osób bliskich, przyjaciół ..

.. księgowych :rolley: ostatnio coraz częściej widzę minę klientów (podatników), jak im mówię o zmieniających się przepisach i utrudnieniach, jakie .......:zipp: rzuca im pod nogi :think: czy tak musi być? pytają, ... no właśnie, czy tak musi być?..
Obciążenia fiskalne, zwłaszcza składki ZUS są dla niektórych porażające :palm: i tak jak piszesz Tomek Infi, czy my coś z tego mamy, jakieś wymierne korzyści?
Ciągle tylko "płać i płacz" albo "płacz i płać" .. jak kto woli.. :blushing:
Joanka

Awatar użytkownika
Tomek Infi
moja ranga
moja ranga
Posty: 110
Wiek: 48
Rejestracja: czwartek, 9 maja 2013, 22:30
Skąd jesteś: Płock / Warszawa
Silnik: 3.8 i V6 (260KM)
Skrzynia: A/T-TIPTRONIC
Napęd: RWD
Rok: 2004
Kolor: Biały
Przebieg (km.): 160000
Inny Samochód: Infiniti G35/FX37
Kontaktowanie:

Re: POLITYKA - HYDE PARK - tylko kulturalne wypowiedzi

#126 Postautor: Tomek Infi » środa, 12 czerwca 2013, 12:05

Trzeba się wyprowadzić do Monaco lub Luxemburga... tam nie ma podatków...
Tylko już nie chcą nowych obywateli przyjmować... :(

BTW ja mam w domu 3 księgowych... :) ... co ja sie nasłucham - to mam dość... mama, żona i brat... mają swoje firmy ... i podatnicy zamykają interesy bo się nie da wyżyć... ehh co poradzić...

Ale przy takiej pogodzie... takie smuty...

PS
Ja mam dziś spotkanie w W-wie z Panem Prezesem prywatnej przychodni w sprawie obniżenia ceny rehabilitacji Naszego chłopaka... zbaczymy co z tego będzie... trzymajcie kciuki... za moje zdolności negocjacyjne... :)
***2004 Infiniti G35c: Z-Tube; WhiteMatWrapped; GreenLedsInsite ;DBA+Hawk; 17"EOMBlackPainted;Bodykit-front bumper; CatBack - Stillen Replica 2x2,5'; SOLD: 2003 Infiniti FX35: DBA+RedStuff; 20"EOMGoldPainted; 2009 Imfiniti FX37S Premium, : EOM *** t.b.c. J D M

Awatar użytkownika
hunter
ASSISTANCE
ASSISTANCE
Posty: 3755
Rejestracja: piątek, 27 maja 2011, 00:37
Skąd jesteś: Toruń
Silnik: zbłądziłem - mam inny pojazd
Skrzynia: A/T-TIPTRONIC
Napęd: 4 WD AUTO
Rok: nie dotyczy
Kolor: DARK GREY
Inny Samochód: SPORTAGE QL 2,0 CRDI
Twoje poprzednie Sorento: Była czarna 3,3V6 248 KM, lift na daystar + sprężyny by Stella , Była SII 2,2CRDI 197KM AT AWD.
Has thanked: 21 times
Been thanked: 123 times
Kontaktowanie:

Re: POLITYKA - HYDE PARK - tylko kulturalne wypowiedzi

#127 Postautor: hunter » środa, 12 czerwca 2013, 19:56

Tomek też 3-mam w kciuki za Ciebie. Wiem co to kilkuletnia rehabilitacja dziecka w Polsce , ale naprawdę warto walczyć. Nam się udało.
"JO" - JESTEM Z TORUNIA

Awatar użytkownika
Tomek Infi
moja ranga
moja ranga
Posty: 110
Wiek: 48
Rejestracja: czwartek, 9 maja 2013, 22:30
Skąd jesteś: Płock / Warszawa
Silnik: 3.8 i V6 (260KM)
Skrzynia: A/T-TIPTRONIC
Napęd: RWD
Rok: 2004
Kolor: Biały
Przebieg (km.): 160000
Inny Samochód: Infiniti G35/FX37
Kontaktowanie:

Re: POLITYKA - HYDE PARK - tylko kulturalne wypowiedzi

#128 Postautor: Tomek Infi » czwartek, 13 czerwca 2013, 08:27

Nam też się uda...

i jest dobrze... cena spadnie 75%...
45 minut stresu i będzie zaoszczędzone 20 kPLN rocznie... ufff
Chyba w weekend strzelę sobie reset... :)
***2004 Infiniti G35c: Z-Tube; WhiteMatWrapped; GreenLedsInsite ;DBA+Hawk; 17"EOMBlackPainted;Bodykit-front bumper; CatBack - Stillen Replica 2x2,5'; SOLD: 2003 Infiniti FX35: DBA+RedStuff; 20"EOMGoldPainted; 2009 Imfiniti FX37S Premium, : EOM *** t.b.c. J D M

Awatar użytkownika
Wojtas_vic
wiem wszystko
wiem wszystko
Posty: 3757
Wiek: 52
Rejestracja: wtorek, 18 maja 2010, 06:22
Skąd jesteś: Koszalin
Silnik: 3.3 V6 (248)LPG
Skrzynia: A/T-TIPTRONIC
Napęd: 4 WD AUTO
Rok: 2008
Kolor: Czarna Perła
Przebieg (km.): 225000
Twoje poprzednie Sorento: 2,5 CRDI 2005 A/T
Kontaktowanie:

Re: POLITYKA - HYDE PARK - tylko kulturalne wypowiedzi

#129 Postautor: Wojtas_vic » czwartek, 13 czerwca 2013, 09:28

Gratuluję, w naszym pięknym kraju, gdzie potrawą narodową zamiast schabowego z kapustą powinna być beznadzieja polana z lekka absurdem, udało Ci się coś załatwić in plus :happy1:
Obrazek

Awatar użytkownika
Tomek Infi
moja ranga
moja ranga
Posty: 110
Wiek: 48
Rejestracja: czwartek, 9 maja 2013, 22:30
Skąd jesteś: Płock / Warszawa
Silnik: 3.8 i V6 (260KM)
Skrzynia: A/T-TIPTRONIC
Napęd: RWD
Rok: 2004
Kolor: Biały
Przebieg (km.): 160000
Inny Samochód: Infiniti G35/FX37
Kontaktowanie:

Re: POLITYKA - HYDE PARK - tylko kulturalne wypowiedzi

#130 Postautor: Tomek Infi » czwartek, 13 czerwca 2013, 09:39

@Beata jasne jak będzie taka potrzeba mogę pomóc... mam naturalny dar przekonywania... i mówię tylko prawdę...

@Wojtas_vic nie jest aż tak źle... wystarczy trochę śmiałości... i może trochę odwagi... a można osiągnąć wszystko co chcesz... fakt trzeba sie przy tym napracować trochę...

Nawiązując do tematu gotowania... można zrobić zupę z torebki... a można też zrobić ją jak zawsze z produktów dostępnych... czas przygotowania pierwszej to 3-5 minut... drugiej to około 20-30 minut... w smaku różnica kolosalna... :kwink:

Więc warto czasami poświęcić w życiu trochę więcej czasu na dany temat aby osiągnąć lepszy skutek... :rolley:
***2004 Infiniti G35c: Z-Tube; WhiteMatWrapped; GreenLedsInsite ;DBA+Hawk; 17"EOMBlackPainted;Bodykit-front bumper; CatBack - Stillen Replica 2x2,5'; SOLD: 2003 Infiniti FX35: DBA+RedStuff; 20"EOMGoldPainted; 2009 Imfiniti FX37S Premium, : EOM *** t.b.c. J D M

Awatar użytkownika
Joanka
możesz mi ufać
możesz mi ufać
Posty: 1137
Rejestracja: wtorek, 7 czerwca 2011, 21:32
Skąd jesteś: Warszawa
Silnik: 2.5 CRDi (170KM)
Skrzynia: A/T-TIPTRONIC
Napęd: 4 WD AUTO
Rok: 2005
Kolor: złoty
Kontaktowanie:

Re: POLITYKA - HYDE PARK - tylko kulturalne wypowiedzi

#131 Postautor: Joanka » czwartek, 13 czerwca 2013, 19:04

Tomek Infi pisze:Więc warto czasami poświęcić w życiu trochę więcej czasu na dany temat aby osiągnąć lepszy skutek... :rolley:

A ja :rolley: to się chyba do Ciebie Tomek zapiszę na poradę psychologiczną :girl6: i szkolenie z negocjacji... :ok: ...... i może kurs gotowania Obrazek
Joanka

Awatar użytkownika
Tomek Infi
moja ranga
moja ranga
Posty: 110
Wiek: 48
Rejestracja: czwartek, 9 maja 2013, 22:30
Skąd jesteś: Płock / Warszawa
Silnik: 3.8 i V6 (260KM)
Skrzynia: A/T-TIPTRONIC
Napęd: RWD
Rok: 2004
Kolor: Biały
Przebieg (km.): 160000
Inny Samochód: Infiniti G35/FX37
Kontaktowanie:

Re: POLITYKA - HYDE PARK - tylko kulturalne wypowiedzi

#132 Postautor: Tomek Infi » czwartek, 13 czerwca 2013, 21:08

Zapraszam od PN-CZW w godzinach 17-22... :friends: :lol:


@Joanka :gpost:
***2004 Infiniti G35c: Z-Tube; WhiteMatWrapped; GreenLedsInsite ;DBA+Hawk; 17"EOMBlackPainted;Bodykit-front bumper; CatBack - Stillen Replica 2x2,5'; SOLD: 2003 Infiniti FX35: DBA+RedStuff; 20"EOMGoldPainted; 2009 Imfiniti FX37S Premium, : EOM *** t.b.c. J D M

Awatar użytkownika
Murzyn1313
expert
Posty: 5427
Wiek: 42
Rejestracja: środa, 10 marca 2010, 01:33
Skąd jesteś: Afryka :)
Silnik: 3.8 i V6 (260KM)
Skrzynia: M/T
Napęd: nie dotyczy
Rok: nie dotyczy
Przebieg (km.): 120000
Has thanked: 1 time
Been thanked: 10 times
Kontaktowanie:

Re: POLITYKA - HYDE PARK - tylko kulturalne wypowiedzi

#133 Postautor: Murzyn1313 » poniedziałek, 30 września 2013, 13:30

kilka ciekawych wpisów na temat pana Macierewicza :


1. 10 kwietnia 2010 roku Antoni Macierewicz przebywał w Katyniu (23 km od lotniska) w chwili katastrofy samolotu prezydenckiego. Po zarządzeniu natychmiastowego powrotu do Polski i zjedzeniu obiadu wsiadł do pociągu na głównej stacji kolejowej w smoleńsku i wrócił do Polski nie udając się na miejsce katastrofy. Według Google Maps stacja kolejowa znajduje się 6.8 km od lotniska i można dojechać taksówką w 13 minut. Do tej pory ani Macierewicz ani nikt z jego zespołu „specjalistów” ds. udowodnienia zamachu nie odwiedził miejsca katastrofy co jest ewenementem wśród badań wypadków lotniczych na całym świecie.

2. “Panie Marszałku! Wysoka Izbo! Ojcze Dyrektorze!” – tymi słowami Macierewicz rozpoczął przemówienie z mównicy sejmowej w dniu 18 stycznia 2001 roku.

3. Najczęściej tłumaczoną książką na języki obce jest Raport z Likwidacj Służb Antoniego Macierewicza. Według Newsweek została przetłumaczona m.in. na języki rosyjski, niemiecki, angielski, francuski, czeski, słowacki, litewski, łotewski, węgierski, bułgarski, włoski, koreański, chiński a nawet arabski.

4. W 2007 roku Prezydent Lech Kaczyński zablokował publikację Aneksu do Raportu Likwidacj Służb Macierewicza. W 2008 roku w wywiadzie dla Newsweek Kaczyński powiedział „Zbyt wiele jest tam fragmentów, w których fakty zastąpiono interpretacjami”

5. Według „Dziennik Gazeta Prawna” były współpracownik Macierewicza (Piotr Woyciechowski) oraz bratanek Macierewicza (Tomasz Macierewicz) dostali odprawy ponad milion złotych w wyniku zmain zapisów w umowach o pracy dokonane tuż przed wyborami w 2007 roku.

6. W lipcu 2011 roku Macierewicz zauważył rano, że ma kapeć w kole w swoim samochodzie. Wraz z posłem Jarosławem Zielińskim (PiS) rozważali w mediach konieczność zbadania sprawy przez ABW. Ostatecznie żona Macierewicza zgłosiła sprawę na policję. Sprawców kapcie nigdy nie odnaleziono.

7. W czerwcu 2012 Macierewicz oznajmił, iż przyczyną katastrofy w Smoleńsku było obalenie rządu Olszewskiego sprzed 20 laty.

8. W pierwszym dniu powołania sejmowej komisji ds. wyajśnienia katastrofy Antoni Macierewicz powiedział, że katastrofa była zbrodnią.

9. Pierwsza przyczyna: W październiku 2010 roku Macierewicz stwierdził, że główna przyczyna to taka, że piloci mieli nie aktualne dane potrzebne do lądowania.

10. Druga przyczyna: Również w październiku 2010 roku Macierewicz stwierdził, iż nastąpił wyciek paliwa w Tupolewie na lotnisku w Warszawie co stanowi dowód na ingerencję osób trzecich

11. Trzecia przyczyna: W styczniu 2011 roku Macierewicz stwierdził, iż rząd ma pełną wiedzę o tym, że kontrolerzy lotu w Smoleńsku celowo naprowadzali samolot tak aby się rozbił „na rozkaz centrali moskiewskiej naprowadzany na śmierć”

12. Czwarta przyczyna: podczas prezentacji białej księgi PiS, Macierewicz powtórzył, że Tu-154 znalazł się w "śmiertelnej pułapce", a błędne naprowadzanie na pas startowy było spowodowane naciskami "ważnych czynników w Moskwie"

12. Piąta przyczyna: Jeszcze w sierpniu 2010 roku Macierewicz powoływał się na nieznanych świadków, którzy widzieli „wielki, oślepiający błysk” w samolocie.

13. Szósta przyczyna: Teorię o „wielkim, oślepiającym błysku” zastąpiono teorią o dwóch mikro wybuchach po tym jak zdołano znaleźć naukowca (Kazimierz Nowaczyk adiunkt na uniwersytecie szkoły medycznej w Maryland), który swoim nazwiskiem potwierdził to czego Macierewicz szukał.

14. Jeszcze w styczniu 2011 roku Macierewicz dowodził, iż samolot nie mógł odwrócić się na plecy gdyż koła samolotu skierowane są w odwrotną stronę do kierunku lotu.

15. W czasie ogłoszenie pierwszej białej księgi Macierewicz sugerował działanie osób trzecich gdyż wdług niego: „Od czasów Gomułki nie było sytuacji aby nie było dziennikarzy w czasie odlotu samolotu prezydenckiego z Warszawy…ktoś podjął decyzję aby dziennikarzy w tym momencie nie było”.

16. Również w czasie ogłaszania białej księgi Macierewicz sugerował, że przyczyną katastrofy była jednoczesna awaria wszystkich urządzeń w samolocie.

17. Jeszcze wczoraj Macierewicz „wiedział”, że przyczyną były dwa wybuchy, jeden w skrzydle, drugi w kadłubie.

18. Dzisiaj już „wie”, że przyczyną zamachu jednak nie były dwa wybuchy tylko „cały szereg wybuchów”.

19. Macierewicz to wie ale dowodów nie pokaże….

20. Macierewicz również twierdzi, że trzy lata wytężonej pracy zespołu pozwala na niemal 100% pewność, że trzy ofiary przeżyły katastrofę "Po trzech latach badań mogę powiedzieć, że są dowody graniczące z pewnością, że trzy osoby przeżyły katastrofę." … Dalej wszycy czekamy na dowody zgromadzone w czasie „trzech lat badań” alez braku laku, możemy przyjąć, że skoro rannych nie ma teraz wśród żywych to rozumiem, że GRU ich dobiło.

21. Po tym jak samolot został rozerwany szeregiem mniejszych i większych wybuchów w powietzu, Macierewicz wie, że jeszcze ruski zdążyli nakierować pilotów aby rozbili się dokładnie tam, gdzie się rozbili…
Obrazek

Awatar użytkownika
zimny
moje konto
moje konto
Posty: 187
Wiek: 39
Rejestracja: środa, 6 czerwca 2012, 13:20
Skąd jesteś: Wrocław
Silnik: 2.5 CRDi (170KM)
Skrzynia: M/T
Napęd: 4 WD
Rok: 2007
Kolor: Czarny
Przebieg (km.): 130000
Inny Samochód: X5 E70 40d
Kontaktowanie:

Re: POLITYKA - HYDE PARK - tylko kulturalne wypowiedzi

#134 Postautor: zimny » poniedziałek, 30 września 2013, 14:29

hehe....taaa, Antoni Aviator dobry jest. ;)

Awatar użytkownika
alkrak
wiem wszystko
wiem wszystko
Posty: 2014
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2010, 17:51
Skąd jesteś: Kraków
Silnik: 2.4 GDI (185KM) Sorento3
Skrzynia: M/T
Napęd: AWD
Rok: 2014
Kolor: Sand Track
Przebieg (km.): 31000
Twoje poprzednie Sorento: KIA Sorento FL, 2,5 CRDI (170 KM), rok 2007.
Been thanked: 2 times
Kontaktowanie:

Re: POLITYKA - HYDE PARK - tylko kulturalne wypowiedzi

#135 Postautor: alkrak » poniedziałek, 30 września 2013, 15:24

Murzyn_1313_Maximus,
Odważny jesteś, bo mieszkasz i pracujesz w bezpiecznej odległości od Warszawy. :roftl:
Próbowałem oszukać czas - naprawiałem zegary!! :idn:
Nie udało się - niestety. :bye2:


Wróć do „HYDE-PARK”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości