Problem z instalacją aplikacji ze sklepu Google Play

Dla ludzi, którzy mają coś do powiedzenia.

Moderator: Moderator

Regulamin forum
Piszemy o tym co nas interesuje , szanujemy poglądy innych forumowiczów. Całkowicie bez polityki.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
lopunia
możesz mi ufać
możesz mi ufać
Posty: 1115
Wiek: 47
Rejestracja: środa, 10 lipca 2013, 16:15
Skąd jesteś: Łódź
Silnik: zbłądziłem - mam inny pojazd
Skrzynia: A/T
Napęd: AWD
Rok: 2009
Kolor: Srebny
Przebieg (km.): 98000
Inny Samochód: SUZUKI GV II
Twoje poprzednie Sorento: Srebrny ZŁOMEK 2.5 CRDI AT
Has thanked: 50 times
Been thanked: 17 times
Kontaktowanie:

Problem z instalacją aplikacji ze sklepu Google Play

#1 Postautor: lopunia » piątek, 2 grudnia 2016, 21:55

Podejrzewam, że wielu osobom zdarzyło się mieć chęć instalacji aplikacji, która twierdziła, że jest niezgodna z naszym telefonem/tabletem/radiem. Bardzo mnie to wnerwiało, szczególnie, że w radyjku samochodowym używałem TOMTOM GO z opłaconym abonamentem na 3 lata, a tu nagle prośba o aktualizację i zonk - nagle moje radio przestało być odpowiednie dla aplikacji :angry2: .

Rozpocząłem żmudne przeszukiwania czeluści Internetu i poprzez różnego rodzaju rozwiązania trafiłem na działające. :hmm:

Poprzez stronę http://apk-dl.com możemy pobrać ze sklepu aplikacje w formacie *.apk, zapisać na karcie pamięci i z niej zainstalować.

Mogę potwierdzić, że znowu cieszę się nawigacja za którą zapłaciłem :lol: , a oczywiście ani gogle ani tomtom nie byli łaskawi odpisać na emaila :angry: .

W przypadku problemów z aplikacjami na adroida mogę z czystym sumieniem polecić tę stronę. Nie wiem, czy rozwiąże wszystkie problemy, ale z pewnością ich część.

Aplikacje nie są modyfikowane, tak więc za co się zapłaci w sklepie Google to się to ma - jest to jedynie inny sposób instalacji.
pozdrawiam
Piotrek


"Człowiek całe życie się uczy a głupi umiera"

Wróć do „HYDE-PARK”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości