AKTUALNOŚCI

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pisz jasno i czytelnie - niech inni Cię zrozumieją

Związane z forum

Moderatorzy: Admin, Moderator

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Wolny_Piotr
awansowałem na
awansowałem na
Skąd jesteś: Złotokłos
Rok: nie dotyczy
Kontaktowanie:

Re: Pisz jasno i czytelnie - niech inni Cię zrozumieją

#46 Postautor: Wolny_Piotr » czwartek, 21 maja 2015, 19:35

Hm..
Ja zrobiłem zawodówkę, a dalej bałem się przez moją stwierdzoną dysortografię. Wiem ile trzeba się nakombinować, żeby napisać poprawnie (w miarę). Szlag mnie trafia po każdym wypuszczonym byku. I w sumie się cieszę jeśli mnie jakiś moderator poprawi bo inni nie poprawią mnie postem .. lub odpowiednim uśmieszkiem.

Nie jestem za afiszowaniem popełnionych wykroczeń (widziałem i byłem zaskoczony). To trochę .. nieodpowiednie, takie wytykanie. Ale jeśli Beatko poprawisz mnie, to masz niezbywalne prawo dopisać "Pisz po polsku". Tak sądzę. Ja wtedy widzę, że ktoś ma pieczę nad moją pisaniną, i doceniam jego pomoc. Dopisek zaś motywuje mnie do większej uwagi.

Jeśli chodzi o ignorujących wpisy moderatorów ... nie chcę się narażać, ale na niektórych forach dostaje się jedno, drugie, trzecie ostrzeżenie i urlopik w pisaniu postów. Wszystko kwestia ustalonych zasad. Jeśli się godzę na regulamin przy rejestracji to ...

Awatar użytkownika
tomasB
możesz mi ufać
możesz mi ufać
Skąd jesteś: niedary
Silnik: 2.5 CRDi (140KM)
Skrzynia: A/T-TIPTRONIC
Napęd: 4 WD AUTO
Rok: 2004
Kolor: srebrny
Przebieg (km.): 300
Been thanked: 4 times
Kontaktowanie:

#47 Postautor: tomasB » czwartek, 21 maja 2015, 21:37

A ja proszę o zamknięcie tematu, ludzie odpuście, dajcie na luz są rzeczy ważne i ważniejsze poczytajmy o milszych rzeczach, a nie bicie piany. Każdy ma prawo się pomylić, nie róbmy z igły -widły. Każdy jest tylko człowiekiem, a nie alfą i omegą i ja się za to napije :tea:

Awatar użytkownika
krzysiek ardie
ma VIN w małym palcu
ma VIN w małym palcu
Skąd jesteś: Opole
Silnik: 2.5 CRDi (170KM)
Skrzynia: A/T-TIPTRONIC
Napęd: 4 WD AUTO
Rok: 2007
Kolor: srebrny
Przebieg (km.): 159000
Inny Samochód: Daewoo Matiz
Has thanked: 99 times
Been thanked: 92 times
Kontaktowanie:

#48 Postautor: krzysiek ardie » czwartek, 21 maja 2015, 21:51

Jestem na forum od 2010 roku, tylko bez komentarzy :mad: Z językiem polskim byłem całe życie na bakier, tym w szkole zajmowała się moja szacowna małżonka. Mam ścisły umysł i jestem wzrokowcem i nie które posty tak dają po oczach, że nie wyrabiam. Przymykałem zawsze oko na posty jednego użytkownika, za jego koloryt i samozaparcie (Roland80 :happy2: ) Cieszę się, że Beata zwraca uwagę na błędy, cieszę się że robi to czerwonym kolorem. Od dłuższego czasu obserwuję, że na naszym forum jest coraz więcej userów, którzy mają wszystkich w nosie, piszą niechlujnie i trzeba się dobrze nakombinować o co chodzi. Ręka mnie świerzbi nie raz i nie dwa, żałuję wtedy że nie mam uprawnień do moderowania. Beata nie rezygnuj z funkcji bo Miodek jak przez przypadek kupi Sorento i się tu zaloguje to zejdzie na zawał. :happy2:
uczestnik SDA :) Obrazek
"Kup Inne Auto" cyt. Sztaba

Wróć do „SPRAWY TECHNICZNE FORUM”