co przedstawiaja zdjecia z wnetrza sorento ?

Wszystkie tematy związane z wnętrzem samochodu

Moderator: Moderator

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Wojtas_vic
wiem wszystko
wiem wszystko
Posty: 3757
Wiek: 52
Rejestracja: wtorek, 18 maja 2010, 06:22
Skąd jesteś: Koszalin
Silnik: 3.3 V6 (248)LPG
Skrzynia: A/T-TIPTRONIC
Napęd: 4 WD AUTO
Rok: 2008
Kolor: Czarna Perła
Przebieg (km.): 225000
Twoje poprzednie Sorento: 2,5 CRDI 2005 A/T
Kontaktowanie:

Re: co przedstawiaja zdjecia z wnetrza sorento ?

#16 Postautor: Wojtas_vic » wtorek, 25 października 2011, 21:06

italiano, byłeś na mojej ziemi...i się nie odezwałeś...Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
italiano
To ja
To ja
Posty: 326
Rejestracja: środa, 1 czerwca 2011, 20:14
Skąd jesteś: Lublin
Silnik: 3.5 i V6 (195KM)
Skrzynia: M/T
Napęd: RWD
Rok: 2006
Kolor: czarny
Has thanked: 3 times
Been thanked: 19 times
Kontaktowanie:

Re: co przedstawiaja zdjecia z wnetrza sorento ?

#17 Postautor: italiano » czwartek, 27 października 2011, 09:26

Nie byłem jeszcze właścicielem Sorento:), (ale dzięki za twoje porady w koszalinie klucz 10 jakoś sobie zalatwilem:))( no moze byłem kilka dni) bo będąc w koszalinie na takim jednym szkoleniu byłem bezautowcem:) a wlasciwie byłem na etapie poszukiwania czegoś po sprzedarzy kochanego passata( był idealny miał tylko dwie wady-niskie zawieszenie i zawieszenie jako takie :)a zalety wygodniejsze siedzenia niż w Sorento i spalanie na poziomie 4-4,5 litra ON na 100km na trasie ).Gdy żona z miasta zaczęla przywozić przedni zderzak w bagażniku postanowilem to zmienić i sprzedalem pssata Będąc w koszalinie znalazłem ogłoszenie z gdańska. Pojechałem, obejrzałem, i kupiłem prawie to co chciałem:). Były plusy i minusy tego zakupu ,najważniejsze że plusy nie przysłoniły minusów:). uważam ze w fajnym stanie, kobieta była właścicielka i jeździla chyba tylko po Gdańsku do pracy , 3,5 w manualu tak szukałem minusy- wersja LX, brak4x4, brak bocznych plastików:) ale jestem zadowolony.


Wróć do „Wnętrze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości