USZKODZONA USZCZELKA DRZWI ?? - kto tak ma poza mną ??

Wszystkie tematy związane z wnętrzem samochodu

Moderator: Moderator

Wiadomość
Autor
ARCHIWUM

USZKODZONA USZCZELKA DRZWI ?? - kto tak ma poza mną ??

#1 Postautor: ARCHIWUM » czwartek, 11 marca 2010, 21:43

A ja znowu o usterkach :( Tym razem postanowiłem wypróbować moją kijankę na autostradzie przy dużej prędkości (autostrada oczywiście niemiecka :D bo u nas tak nie wolno) i ku mojemu zaskoczeniu okazało się, że powyżej 160km/h do auta wpada wiatr przez górną część uszczelki drzwi kierowcy (na wysokości głowy). Wkurzony pojechałem diagnozować usterkę. WYNIKI DIAGNOZY: 1.wykluczona została przeszłość wypadkowa (oryginalne drzwi oraz lakier) 2. drzwi za słabo przylegają, przyciskają uszczelkę. Wtedy mi się przypomniało, że jak oglądałem przed zakupem inne kijanki to w prawie każdej szumiało powietrze w tych lub innych drzwiach. Te auta już tak mają czy to tylko mój problem ??????
WAFEL

Pozostałe informacje tutaj- http://kiasorento.iq24.pl/default.asp?g ... emat=51475

Awatar użytkownika
roland80
coś umiem
coś umiem
Posty: 724
Wiek: 43
Rejestracja: środa, 28 września 2011, 21:13
Skąd jesteś: Głogów
Silnik: 2.4 i (174KM)
Skrzynia: A/T
Napęd: 2 WD
Rok: 2003
Kolor: granat
Przebieg (km.): 250
Inny Samochód: bmw 530da 2003r
Kontaktowanie:

Re: USZKODZONA USZCZELKA DRZWI ?? - kto tak ma poza mną ??

#2 Postautor: roland80 » poniedziałek, 26 grudnia 2011, 09:22

Umnie też coś szumi , ale najbardziej od około 100km/h i tak jakby w bagażniku ? po świętach muszę się tym zająć

-- poniedziałek, 26 grudnia 2011, 19:04 --

Niewytrzymałem i wsadziłem żonę za kółko , a sam zapakowałem się jako"bagaż" do bagażnika .
Szum i to dość głośny dobiega z dachu ! najbardziej jest słyszalny w okolicy pasu bezpieczeństwa ( belki na relingu mam max cofnięte do tyłu) i myślę , że to one są powodem szumu .Poza tym delikatnie słychać mi uszczelki lub lusterka w drzwiach kierowcy i pasażera. Muszę kiedyś ściągnąć te belki i zobaczyć czy to to .

-- poniedziałek, 2 stycznia 2012, 19:51 --

Dzis belki ściągnięte szum chyba słabszy , ale nadal coś szumi
Które kobiety wrzeszczą w dzień?? Te co nie jęczą w noc


Wróć do „Wnętrze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości