Czyszczenie tapicerki skórzanej(konserwacja)

Wszystkie tematy związane z wnętrzem samochodu

Moderator: Moderator

Wiadomość
Autor
ARCHIWUM

Czyszczenie tapicerki skórzanej(konserwacja)

#1 Postautor: ARCHIWUM » czwartek, 11 marca 2010, 19:31

Witam zwracam sie do wszystkich o wpisy na temat środków do czyszczenia i konserwacji tapicerki skórzanej w naszych autkach. Chodzi mi mianowicie o środki które sa dobre i polecane do czyszczenia plam:po sokach, smarch, typowe zabrudzenia, oraz srodki do bradzo silnie (zdewastowanej) brudnej tapicerki skorzanej.Oraz preparaty do konserwacji tej tapicerki bo jak wiemy jest to dosc wazna czynnosc! Kazdy używa jakis preparatów do czysczenia. Ja osbiscie ostanio uzywałem srodka do czyszczenia skory z firmy PLAK kiepski :( srodek do czyszczenia po 1,5 miesiaca fotele sa znowu do czyszczenia(chce oznajmic ze niejezdze w brudnych rzeczach O:))a wiec moze ktos mam dobre srodki do czyszczenia i konserwacji?
sorentowawa

Pozostałe informacje tutaj- http://kiasorento.iq24.pl/default.asp?g ... emat=51455

radoba
awansowałem na
awansowałem na
Posty: 26
Rejestracja: niedziela, 30 stycznia 2011, 20:30
Skąd jesteś: dolnoślaskie
Silnik: 3.3 V6 (248)LPG
Rok: 2009
Przebieg (km.): 0
Kontaktowanie:

Re: Czyszczenie tapicerki skórzanej(konserwacja)

#2 Postautor: radoba » wtorek, 15 marca 2011, 08:04

Warto zobaczyć... konserwacja tapicerki skórzanej.

Pozdrawiam :30

http://www.youtube.com/watch?v=7AcFycphOzE&feature=related

Awatar użytkownika
darson79
awansowałem na
awansowałem na
Posty: 52
Wiek: 45
Rejestracja: sobota, 17 listopada 2012, 16:49
Skąd jesteś: Rychwał\Konin
Silnik: 3.5 V6 (195KM)LPG
Skrzynia: A/T-TIPTRONIC
Napęd: 4 WD AUTO
Rok: 2005
Kolor: czarny
Przebieg (km.): 192000
Has thanked: 4 times
Kontaktowanie:

Re: Czyszczenie tapicerki skórzanej(konserwacja)

#3 Postautor: darson79 » środa, 8 maja 2013, 15:25

Mam sprawdzone środki do czyszczenia skóry i konserwacji. Nie pamiętam adresu ale wystarczy wpisać w wyszukiwarkę : KLINIKA SKÓRY i będziecie mieli stronę firmy która sprzedaje różne środki -sprawdzone- i odnawiaja siedzenia w samochodach. Rewelacja robiłem u nich przednie fotele i wygladaj jak nowe. Można wyszukać na tej stronie gdzie mają swoje salony w danych rejonach Polski. Ja robiłem w miejscowości Turek . Pozdrawiam

kapkar
moja ranga
moja ranga
Posty: 153
Rejestracja: piątek, 2 kwietnia 2010, 13:34
Skąd jesteś: małopolska
Silnik: 2.5 CRDi (140KM)
Skrzynia: A/T-TIPTRONIC
Napęd: 4 WD
Rok: 2004
Kolor: czarny
Kontaktowanie:

Re: Czyszczenie tapicerki skórzanej(konserwacja)

#4 Postautor: kapkar » środa, 8 maja 2013, 21:39

są środki profesjonalne... ale bezpiecznie proszę też sprawdzić nawilżane chusteczki do pupci niemowlaczka.. działa super ;-)


Wróć do „Wnętrze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości