wypadek/barierki metalowe

Miejsce dyskusji na temat nadwozia. Tylko sprawy techniczne z pominięciem tuningu. Problemy, porady

Moderator: Moderator

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Admin
Główny
Główny
Posty: 8992
Rejestracja: środa, 3 marca 2010, 23:22
Skąd jesteś: Warszawa
Wersja Kia Sorento: Kia Sorento I
Silnik: 2.5 CRDi (140KM)
Skrzynia: A/T-TIPTRONIC
Napęd: 4 WD AUTO
Rok: 2005
Kolor: Niebieski
Twoje poprzednie Sorento: 2.5 CRDI (140KM) 2003EX M/T Złoty
Has thanked: 2 times
Been thanked: 48 times
Kontaktowanie:

Re: wypadek/barierki metalowe

#16 Postautor: Admin » piątek, 14 listopada 2014, 13:42

eMeR , Tobie bym oddał auto bez wahania :lol:
Kia Sorento EX 2.5 CRDI 2003r. złoty, manual Obrazek
Kia Sorento EX 2.5 CRDI 2005r. niebieski, automat tiptronic Obrazek

Obrazek

Konto usunięte

Re: wypadek/barierki metalowe

#17 Postautor: Konto usunięte » piątek, 14 listopada 2014, 13:48

Jakbyś oddał auto z wahaniem... :hmm: to bym Ci pewnie wymienił amortyzatory :idea:

czakram
awansowałem na
awansowałem na
Posty: 39
Rejestracja: czwartek, 24 lipca 2014, 22:32
Skąd jesteś: Poznań
Silnik: 2.5 CRDi (140KM)
Rok: 2005
Kolor: srebrny
Kontaktowanie:

Re: wypadek/barierki metalowe

#18 Postautor: czakram » piątek, 14 listopada 2014, 15:33

no właśnie nie mogę zostawić auta w warsztacie bo to moje narzędzie jakby pracy. jutro wyjeżdżam i wracam za tydzień w piątek. dlatego chciałbym w tym tygodniu pozałatwiać wszystkie części żeby po powrocie czekały już na mnie w domu i wtedy z częściami mogę jechać do blacharza/lakiernika itepe itede.

@eMeR - a Ty masz jakieś zniżki w hurtowniach żeby załatwić taniej części? :hmm: :roftl:

Konto usunięte

Re: wypadek/barierki metalowe

#19 Postautor: Konto usunięte » piątek, 14 listopada 2014, 21:57

Jeśli chodzi o części blacharskie czy oświetlenie to w sklepach czy hurtowniach niestety ale są dostępne tylko zamienniki (China, Taiwan), których nie polecam ze względu na niską jakość oraz trudność w dopasowaniu podczas montażu, gdybym nawet kupił i wysłał to podejrzewam że uzyskany rabat poszedł by na przesyłkę kurierską. Ja preferuję części używane, oryginalne głównie z portali aukcyjnych. Proponuję abyś pierwsze umówił się z blacharzem/lakiernikiem, poznał jego/ich koncepcję naprawy Twojego auta, bo może się okazać to dla Ciebie korzystniejsze jeśli oni załatwią części. Czasami np kupuję zderzak lakieruję wcześniej (ale tylko oryginalny), a klient przyjeżdża tylko na montaż, dzięki temu naprawa trwa dla niego krócej.

czakram
awansowałem na
awansowałem na
Posty: 39
Rejestracja: czwartek, 24 lipca 2014, 22:32
Skąd jesteś: Poznań
Silnik: 2.5 CRDi (140KM)
Rok: 2005
Kolor: srebrny
Kontaktowanie:

Re: wypadek/barierki metalowe

#20 Postautor: czakram » piątek, 14 listopada 2014, 22:07

eMeR pisze:Jeśli chodzi o części blacharskie czy oświetlenie to w sklepach czy hurtowniach niestety ale są dostępne tylko zamienniki (China, Taiwan), których nie polecam ze względu na niską jakość oraz trudność w dopasowaniu podczas montażu, gdybym nawet kupił i wysłał to podejrzewam że uzyskany rabat poszedł by na przesyłkę kurierską. Ja preferuję części używane, oryginalne głównie z portali aukcyjnych. Proponuję abyś pierwsze umówił się z blacharzem/lakiernikiem, poznał jego/ich koncepcję naprawy Twojego auta, bo może się okazać to dla Ciebie korzystniejsze jeśli oni załatwią części. Czasami np kupuję zderzak lakieruję wcześniej (ale tylko oryginalny), a klient przyjeżdża tylko na montaż, dzięki temu naprawa trwa dla niego krócej.


no właśnie ja też chcę kupić wszystkie części, dał do lakierowania a jak już wszystko będzie gotowe to podjadę żeby tylko zamontowali itp itd. dlatego tak zależy mi na częściach żebym je najpierw zakupił i pojechał z częściami. wiem że lepiej byłoby podjechać do blacharza/mechanika i z nimi pogadać ale na serio nie mam na to czasu :/ jutro wyjeżdżam na delegacje i wracam w przyszły piątek. sobota, niedziela w domu i w poniedziałek znowu na tydzień go away...a wolne nie zapowiada się póki co :/


Wróć do „Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości