Obrazek

Obrazek

Obrazek

fabryczne navi

Moderator: Moderator

Wiadomość
Autor
burzalka
awansowałem na
awansowałem na
Skąd jesteś: Baranów
Silnik: 2.0 CRDi (182KM) Sorento3
Skrzynia: A/T
Napęd: 4 WD AUTO
Rok: 2016
Kolor: Metal Stream
Przebieg (km.): 0
Kontaktowanie:

Re: fabryczne navi

#16 Postautor: burzalka » czwartek, 12 stycznia 2017, 19:12

Kilka dni temu jechałem do Warszawy (S8-A1-A2-S2) i pomimo ustawienia punktów pośrednich przy zjeździe z S8 na A1 pod Łodzią, navi uparcie próbowała mnie skłonić do zawrócenia po przejechaniu punktu kontrolnego i pojechania do Łodzi. Podobnie sytuacja miała się w drodze powrotnej - wjazd z A1 na S8 - navi próbowała puścić mnie przez Łódź, a później kazała mi zjechać każdym zjazdem przed S8. Po uporczywym ignorowaniu poleceń zjazdu, dojechałem wreszcie do zjazdu na S8 i navi tutaj także kazała zjechać - stąd wniosek, że zjazd jest na mapie! Dodam jeszcze, że przed zjazdem z A2 na A1 navi pokazywała czas dotarcia do domu 2h, a po zignorowaniu zjazdów i wjechaniu na S8 pokazało o 30 minut mniej - tak więc trasa była zdecydowanie szybsza a navi ją omijała.

enbepe
jestem
jestem
Skąd jesteś: Warszawa
Silnik: 2.0 CRDi (182KM) Sorento3
Skrzynia: A/T
Napęd: AWD
Rok: 2015
Kolor: imperial bronze
Przebieg (km.): 28140
Kontaktowanie:

Re: fabryczne navi

#17 Postautor: enbepe » piątek, 13 stycznia 2017, 08:47

Ja jechałem tamtędy w lipcu zeszłego roku tuż po otwarciu. Pamiętajcie, że obwodnica Łodzi funkcjonuje od 6 miesięcy i nie wykluczone, że na mapach już się znalazła, ale jako obiekt w budowie a więc niedostępny. Zobaczymy jak będzie po kolejnej aktualizacji navi. W mojej okolicy jest ulica, którą oddano ze trzy lata temu. Jest już na wszystkich mapach w Internecie, ale wciąż KIA nie wie o jej istnieniu, a ja nie wiem jak ją tego nauczyć. Taka opcja (nauki) pojawiła się po aktualizacji ale mi się nie udało z pozytywnym rezultatem zakończyć proces nauki. Słabo pojętny uczeń ta KIA :roftl:

Wróć do „Car Audio, nawigacje fabryczne Sorento III”