Strona 1 z 1

Światła przeciwmgielne ICE CUBE.

: środa, 4 października 2017, 07:44
autor: Owca007
Jak w temacie może ktoś zmieniał lub wie bo Kia Hotline przestała działać dla zwykłych zjadaczy chleba. W serii na dole jest lampa przeciwmgielna i doświetlanie zakrętów. Jak to jest z lampami w kształcie kostek lodu? One mają dwa tryby świecenia czy jak? :hmm: Pytanie do tych co mają te światła jak rozwiązane jest to doświetlanie w tym momencie? Bo to, że lampy pasują jeden do jednego z montażem ze strony nadkola to wiem :) .

Re: Światła przeciwmgielne ICE CUBE.

: środa, 4 października 2017, 12:01
autor: szymu
Ja mam te fabryczne i nie zauważyłem, żeby się one jakkolwiek włączały przy skręcie kierownicy (sprawdzałem na parkingu przy skręconych kołach i nic się nie włączało).
BTW. to doświetlanie działało też w wersji XL i adaptacyjnymi xenonami?

Re: Światła przeciwmgielne ICE CUBE.

: środa, 4 października 2017, 12:36
autor: Owca007
Właśnie dlatego pytam czy jak są kostki lodu może są wtedy reflektory skrętne, a jak nie ma to są zwykłe ksenony plus to doświetlanie na dole. Doświetlanie włącza się do 40 km/h przy włączonym kierunkowskazie tak jest to w Sportage może tutaj jest identycznie.

Re: Światła przeciwmgielne ICE CUBE.

: czwartek, 5 października 2017, 08:07
autor: Edgar
Owca, doświetlenie zakrętów jest bardzo kiepskie, więc jak kostki tego nie mają to nic nie tracisz, a czy się bardziej podobają :idn:

Re: Światła przeciwmgielne ICE CUBE.

: niedziela, 23 września 2018, 13:39
autor: podpora
U mnie w Sorento doświetlanie zakrętów działa bardzo dobrze, ale nie z powodu doświetlania światłami przeciwmgielnymi ICE CUBE, tylko dlatego, że reflektory są skrętne. Nie sprawdzałem, ale wydaje mi się, że przeciwmgielne nie są używane do doświetlania zakrętów.

Re: Światła przeciwmgielne ICE CUBE.

: niedziela, 23 września 2018, 20:19
autor: Whiteehead
Przeciwmgielne nie są używane, reflektory są skretne

Re: Światła przeciwmgielne ICE CUBE.

: środa, 7 listopada 2018, 17:28
autor: skip18
Ja nie mam ice cube ale posiadam wersje xl ze wszystkim co się dało dobrać, mam też skręcane reflektory. Podczas skrętu z migaczem reflektory się skręcają i dodatkowo dolne światła doświetlają w kierunek jazdy, ale jak jest przy ice cube'ach to nie wiem.

Re: Światła przeciwmgielne ICE CUBE.

: piątek, 9 listopada 2018, 14:42
autor: moris7
Witam,
tak jak kolega napisał "Przeciwmgielne ICE CUBE nie są używane, reflektory są skrętne"
wersja XL +ice cube