Pokemon Go

Moderator: Moderator

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
zimny
moje konto
moje konto
Posty: 187
Wiek: 39
Rejestracja: środa, 6 czerwca 2012, 13:20
Skąd jesteś: Wrocław
Silnik: 2.5 CRDi (170KM)
Skrzynia: M/T
Napęd: 4 WD
Rok: 2007
Kolor: Czarny
Przebieg (km.): 130000
Inny Samochód: X5 E70 40d
Kontaktowanie:

Re: Pokemon Go

#31 Postautor: zimny » środa, 20 lipca 2016, 10:43

Nagrody Darwina się posypią w tym roku. :D

Awatar użytkownika
Admin
Główny
Główny
Posty: 8992
Rejestracja: środa, 3 marca 2010, 23:22
Skąd jesteś: Warszawa
Wersja Kia Sorento: Kia Sorento I
Silnik: 2.5 CRDi (140KM)
Skrzynia: A/T-TIPTRONIC
Napęd: 4 WD AUTO
Rok: 2005
Kolor: Niebieski
Twoje poprzednie Sorento: 2.5 CRDI (140KM) 2003EX M/T Złoty
Has thanked: 2 times
Been thanked: 48 times
Kontaktowanie:

Re: Pokemon Go

#32 Postautor: Admin » środa, 20 lipca 2016, 16:41

Ponad 100 tys. wypadków rocznie powodują kierowcy, którzy piszą SMS-y podczas jazdy .

Kierowca , Reggie Shaw nawet nie pamięta, co było w SMS-ie wysłanym w momencie, gdy jego samochód uderzył w inne auto. - Oto jak ważne to było - mówi. - Zapamiętałem człowieka, który mówił przez telefon: w środku jest dwóch mężczyzn, nie oddychają. Dziś myślę o ich rodzinach. Jak mogłem zdecydować, że jeden SMS jest ważniejszy niż życie dwóch ludzi. Życie ze świadomością tego, co zrobiłem, jest najgorszą rzeczą, jak mogła mnie spotkać - opowiada.

Jakie mamy proporcje ? 100000 do 1 ?
Zastanowiłbym się trochę , założyłbym białe skarpetki do sandałów , koszulę na drugą stronę czy czy zrobił coś co nie jest cool według tzw celebrytów i miał wszystko w nosie.
Kia Sorento EX 2.5 CRDI 2003r. złoty, manual Obrazek
Kia Sorento EX 2.5 CRDI 2005r. niebieski, automat tiptronic Obrazek

Obrazek

Peter
dobry jak...
dobry jak...
Posty: 929
Rejestracja: sobota, 27 lutego 2016, 22:31
Skąd jesteś: ...
Has thanked: 2 times
Been thanked: 25 times

Re: Pokemon Go

#33 Postautor: Peter » środa, 20 lipca 2016, 18:36

Cały entuzjazm tej gry opadnie lotem błyskawicy dopiero wówczas, gdy nieszczęście dotnie kogoś bezpośrednio, lub kogoś z najbliższych. Moim zdaniem to dopiero początki, cały fan tej gry będzie, o ile już nie jest tym, by wymyślać coraz to nowsze, a co za tym idzie bardziej niebezpieczne miejsca, które będą pobudzać adrenalinę i zapał wśród grających, bo jak wiadomo, co bezpieczne staje się nudnym. O ile w śród młodych, podekscytowanych tą nowością osób, które z reguły, chociaż nie zawsze, idą z racji wieku na przebój/żywioł w życiu, nie bacząc na czyhające niebezpieczeństwa, można to jakoś tłumaczyć, o tyle u dojrzałych osób może to budzić kontrowersje. Ale tak to już w życiu się utarło, że wyciąganie właściwych wniosków z nieszczęścia innych są często bagatelizowane, a w przypadku, kiedy to los obdaruje nas nimi uważamy to za wielką tragedię. Każdy jest jednak kowalem własnego losu, a każdy rodzić jest odpowiedzialny za własne dziecko i to nie tylko w świetle prawa, ale i moralnie.

Awatar użytkownika
Admin
Główny
Główny
Posty: 8992
Rejestracja: środa, 3 marca 2010, 23:22
Skąd jesteś: Warszawa
Wersja Kia Sorento: Kia Sorento I
Silnik: 2.5 CRDi (140KM)
Skrzynia: A/T-TIPTRONIC
Napęd: 4 WD AUTO
Rok: 2005
Kolor: Niebieski
Twoje poprzednie Sorento: 2.5 CRDI (140KM) 2003EX M/T Złoty
Has thanked: 2 times
Been thanked: 48 times
Kontaktowanie:

Re: Pokemon Go

#34 Postautor: Admin » środa, 20 lipca 2016, 18:50

Czytam i sama woda .
Nie to , żebym się czepiał , ale na tyle wyrazów zero treści ?
Przepraszam jeśli Cię uraziłem , ale przeczytaj to jeszcze raz.
Zlepek losowo dobranych słów sprawiających wrażenie że autor odpowiada na temat , gdzie słowo klucz to gra.
Załóżmy , że tamatem jest gra Tetris lub MarioBros.
Można to wstawić wszędzie , jakby to był gotowiec.
Nie wiem czy nie jest , muszę się lepiej przyjrzeć temu.
Kia Sorento EX 2.5 CRDI 2003r. złoty, manual Obrazek
Kia Sorento EX 2.5 CRDI 2005r. niebieski, automat tiptronic Obrazek

Obrazek

Peter
dobry jak...
dobry jak...
Posty: 929
Rejestracja: sobota, 27 lutego 2016, 22:31
Skąd jesteś: ...
Has thanked: 2 times
Been thanked: 25 times

Re: Pokemon Go

#35 Postautor: Peter » środa, 20 lipca 2016, 19:09

W żadnym wypadku nie czuję się urażony, bo szczerze mówiąc nie mam czym. Jak by nie patrzeć, po ostatnich forumowych animozjach pisząc powyższy post starałem się napisać tak, by nikt nie mógł poczuć się urażony, a i nie miał powodów do bezsensownej twórczości. Ponad to, myślę, że kto chce to powinien zrozumieć o co mi chodzi, a jeżeli jest to na tyle zawiłe, to przepraszam, ale wszystkim niestety nie da się dogodzić. Co zaś tyczy się sprawdzania/przyglądania się, nie widzę żadnych przeciwwskazań, mam jedynie nadzieję, że powiadomisz wszystkich o wynikach :)


Wróć do „GRY”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości