Prawie każdy miał kiedyś Golfa

Moderator: Moderator

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
andykon
ASSISTANCE
ASSISTANCE
Posty: 510
Rejestracja: środa, 10 marca 2010, 14:52
Skąd jesteś: PODLASIE
Silnik: 2.5 CRDi (140KM)
Skrzynia: A/T
Napęd: 4 WD AUTO
Rok: 2003
Kolor: SREBRNY METALIK
Been thanked: 1 time
Kontaktowanie:

Re: Prawie każdy miał kiedyś Golfa

#31 Postautor: andykon » środa, 27 marca 2013, 23:59

Ja tam sie na tym nie znam i nie doradzę :angry2: .
Syn ma już 3 golfa (pierwszy chyba jedynka 1,3 drugi dwójka 1.8 trzeci 1.8 GT i sobie chwali zwłaszcza tego ostatniego mimo dość sporego - podobnego do Sorento - spalania) ale mam 2 pytania :think: :
1. czemu po 8 miesiącach użytkowania ktoś sprzedaje takie auto :hmm: ,
2. faktura vat tzn. sprzedawany przez komis czy też samochód użytkowany w firmie :hmm: .

Poza tym masz rację :happy2: , nie ma co sobie robić wroga w rodzinie.
Niech kupuje co chce :palm:.
Auto na stronie wygląda nieźle ale później w razie gdyby auto szwankował (jak sobei przypominam to chyba o wersji V zamiast volkswagen mówiono szmelcwagen0 zawsze możesz powiedzieć - a nie mówiłem by kupić Sorento :roftl: .

ziajo
awansowałem na
awansowałem na
Posty: 45
Wiek: 49
Rejestracja: niedziela, 31 października 2010, 00:01
Skąd jesteś: Bielsko-Biała
Silnik: 3.5 V6 (195KM)LPG
Skrzynia: A/T-TIPTRONIC
Napęd: 4 WD AUTO
Rok: 2006
Kolor: złoty metalik
Przebieg (km.): 205000
Inny Samochód: BMW X3
Kontaktowanie:

Re: Prawie każdy miał kiedyś Golfa

#32 Postautor: ziajo » czwartek, 28 marca 2013, 06:53

To są auta "pracownicze", tzn. jest zarejestrowany na salon Vw, pracownik kupuje go po cenie flotowej i po pół roku musi go sprzedać i kupić następne bo takie są podobno wymagania przy kupowaniu flotowym i nie mogą przejechać więcej niż 8 tys. km. Nie wiem czy dobrze to tłumaczę ale ten gość mniej więcej tak to opisywał. O awaryjności Golfa są różne opinie, jak się poczyta na necie, większość jest ok ale są też wpisy takie że potrafią człowieka zniechęić do zakupu takiego auta. Poza tym teściu zakupił już Hyundaia I30, dzisiaj ma go odebrać. Zobaczymy, moim sukcesem jest to że kupił Koreańca bo od początku był ustawiony na nie do Kii i Hyundaia. Ale koniec końców jak pooglądał to jak to się mówi "rura zmiękła" bo te marki mają jednak więcej do zaoferowania od konkurentów. Dzięki za pomoc i opinie, pozdrawiam. :bye:

Awatar użytkownika
ermaciek
ASSISTANCE
ASSISTANCE
Posty: 583
Rejestracja: niedziela, 25 września 2011, 19:23
Skąd jesteś: Polska
Silnik: 2.5 CRDi (170KM)
Skrzynia: A/T-TIPTRONIC
Napęd: 4 WD AUTO
Rok: 2007
Kolor: róż cukierkowy
Przebieg (km.): 2
Inny Samochód: róźiowy lowelek :)
Kontaktowanie:

Re: Prawie każdy miał kiedyś Golfa

#33 Postautor: ermaciek » czwartek, 28 marca 2013, 19:19

to i ja wrzuce mojego supermena, który nadal jest w mojej stajni, nadal służy dzielnie :) j
od kiedy go mam mogę z czystym sumieniem powiedzieć ze nie miałem do niego najmniejszej dokładki.. ani naprawy.. :) to masakra jakaś.. ze to tak solidne auta :)

Obrazek

a tutaj zdjecie... wypastowany.. nikt nie zarzuci ze nie dbam o samochód :) zdjęcie przedstawia włączanie się do ruchu po grzybobraniu :) zdjęcie z nienacka :P

Pozdrawiam ,

!

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego...
ermaciek łączy teorię z praktyką. Nic nie działa i nikt nie wie dlaczego.

Mudzahid
dobry jak...
dobry jak...
Posty: 975
Rejestracja: czwartek, 14 kwietnia 2011, 16:18
Skąd jesteś: Wałbrzych
Silnik: zbłądziłem - mam inny pojazd
Rok: 2014
Kolor: White
Inny Samochód: Audi A4
Kontaktowanie:

Re: Prawie każdy miał kiedyś Golfa

#34 Postautor: Mudzahid » czwartek, 28 marca 2013, 19:24

ermaciek pisze: zdjęcie przedstawia włączanie się do ruchu po grzybobraniu :) zdjęcie z nienacka :P

Pozdrawiam ,



:hmm: tolepszy o0d Sorci ten Twój golf, bo takie przeszkody pokonuje :lol: :lol:
"Inteligentni ludzie są często zmuszani do picia, by bezkonfliktowo spędzać czas z idiotami."


Wróć do „MOTORYZACJA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 59 gości