Dubienka vol.2 [22.02.2014.]

Moderator: Moderator

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Admin
Główny
Główny
Posty: 8992
Rejestracja: środa, 3 marca 2010, 23:22
Skąd jesteś: Warszawa
Wersja Kia Sorento: Kia Sorento I
Silnik: 2.5 CRDi (140KM)
Skrzynia: A/T-TIPTRONIC
Napęd: 4 WD AUTO
Rok: 2005
Kolor: Niebieski
Twoje poprzednie Sorento: 2.5 CRDI (140KM) 2003EX M/T Złoty
Has thanked: 2 times
Been thanked: 48 times
Kontaktowanie:

Re: Dubienka vol.2 [22.02.2014.]

#31 Postautor: Admin » wtorek, 25 lutego 2014, 11:47

Oczywiście zgodnie z tradycją naszego Klubu aby łączyć przyjemne z pożytecznym w drodze powrotnej z Dubienki mieliśmy okazję zwiedzić niemiecki obóz koncentracyjny w Majdanku..

... i chwila refleksji nad losami ofiar eksterminacji niemieckiej.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Kia Sorento EX 2.5 CRDI 2003r. złoty, manual Obrazek
Kia Sorento EX 2.5 CRDI 2005r. niebieski, automat tiptronic Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Joanka
możesz mi ufać
możesz mi ufać
Posty: 1137
Rejestracja: wtorek, 7 czerwca 2011, 21:32
Skąd jesteś: Warszawa
Silnik: 2.5 CRDi (170KM)
Skrzynia: A/T-TIPTRONIC
Napęd: 4 WD AUTO
Rok: 2005
Kolor: złoty
Kontaktowanie:

Re: Dubienka vol.2 [22.02.2014.]

#32 Postautor: Joanka » środa, 26 lutego 2014, 18:36

darwoz7 pisze:
Admin pisze:
darwoz7 pisze:Ja też dziękuję, nie zrobiłem nic wielkiego.

Zrobiłeś ... nigdy tego nie zapomnę .

Admin nie przesadzaj proszę . Każdy by tak postąpił.


Nie wiem Darek, czy można być pewnym, że każdy by tak postąpił, ale w sumie możesz tak uważać, bo zwykle osądzamy innych po tym co sami zrobilibyśmy w danej sytuacji...

Nikt oprócz osób które były w sobotę z darami w Dubience (Admin, ja, Darwoz7, orzeł) nie wie o co chodzi i o czym rozmawiamy, pewnie czytający sądzą, ze chodzi tu o zaangażowanie Darwoza7 w naszą akcję :hmm:

Niedokońca, także pozwólcie, że wszystko opowiem po kolei (ja mogę, bo tylko Admin "obiecał" na Twoją prośbę, że nie będzie o tym mówił ani pisał :kwink: )

Ale po kolei:

Nasza akcja rozpoczęła się o godzinie 4:50, kiedy to trzeba było zwlec się z łóżka i dojechać do orła do Henrykowa, to było miejsce naszego spotkania, stamtąd wyjazd o godzinie 7:00, aby po drodze zajechać do Lublina do Darwoza7 i zdążyć na umówioną z Dyrektorem godzinę 11:00- 11:30.
Wszystkie rzeczy do przekazania były spakowane dnia poprzedniego (piątek), kiedy to Scorpion53 z Adminem pojechali je zawieźć do orła.
Auto orła było zapakowane po sam dach :palm: , cały bagażnik i cały praktycznie tył, poza jednym miejscem przeznaczonym dla mnie.
Po dojechaniu do Lublina, ledwo upchnęliśmy Darwoza i dary przez niego zorganizowane.

Podróż trwała ponad 4 godziny.

Dojechaliśmy w wyznaczonym czasie, no, może leciutkie spóźnienie .. :rolley:
Mimo, iż było dosyć zimno, dzieci wyległy na schody, zaczęły otaczać auto, chyba trochę zdziwione, że podjechało tylko jedno sorento :idn:
Mimo to przywitały nas bardzo ciepło.

Obrazek

Pan Dyrektor również, ale ... zauważyłam że był trochę zakłopotany, zapytał jaką kolejność czynności przewidzieliśmy, tzn. kiedy występy, kiedy podziękowania, kiedy poczęstunek, kiedy noszenie darów...... więc uspokoiłam Go, że wszystko wyjdzie jak najlepiej jeżeli on wskaże kolejność, to przecież my byliśmy gośćmi, i dostosujemy się do planu :)

Więc najpierw przenieśliśmy rzeczy, oczywiście przy pomocy dzieci.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Potem zostaliśmy zaproszeni na występy, które mieliście już okazję zobaczyć na filmiku :ok:
Wszystko było przygotowane na tip top, pożyczony z Domu Kultury sprzęt nagłaśniający, na którym dzieci ćwiczą w czasie zajęć dodatkowych (nie mają takiego sprzętu w ośrodku).

Obrazek

Wszystko było wspaniale dograne, ale … na kolana rzucił nas repertuar, gdzie co drugie słowo to: tata, mama, ciepło, tęsknota, wszystko co chciałyby mieć, czego im brakuje … :girl8: dla przykładu podam niektóre śpiewane utwory:
- Do Ciebie mamo - Violetta Villas
- Płacze moje serce - 16 Konkurs Piosenki "Wygraj Sukces"
- Ciemno - Marta Bijan X Factor
- Alleluja - Rufus Wainwright
- Tato - Lales
Naprawdę łza się w oku zakręciła… :blushing:

Obrazek

Poza śpiewami były też tańce, przy szybszych rytmach, dzieci pochodziły do nas i „wyciągały” nas na środek sali do tańca i fajnie się z nimi zintegrowaliśmy.

Obrazek

Obrazek

Ale „najgorsze” było przeżycie, gdy dzieci zatańczyły taniec irlandzki (możecie go zobaczyć na końcówce filmu), po około 5 minutowym pokazie, gdy oglądając, wydawało nam się, że to dosyć łatwy taniec, dzieci zrobiły nam psikus wciągając nas w tany…. oj, co się wtedy działo…. :palm: ... myliliśmy się non stop, myląc kierunek, kroki, ruchy i co tam jeszcze można było … wszystko pomyliliśmy :palm:

Obrazek

Dobrze, wrócę do sedna i do informacji o której na początku mojego wpisu
Siedząc i podziwiając koncert, nagle zwróciłam uwagę, że jeden chłopiec siedzi tylko w skarpetkach, bez żadnego obuwia, kapci czy butów. Od razu zapytałam czemu nie ma na nogach żadnych butów, poprosiłam, żeby poszedł i założył.
Chłopiec na to, że nie ma butów :idn:
Spojrzeliśmy na siebie z Darwozem, który przysłuchiwał się tej rozmowie, po prostu mówiąc kolokwialnie i obrazowo szczęki nam opadły :jaw: :jaw: po czym nie upłynęła nawet minuta, jak biegliśmy za chłopcem do jego pokoju aby sprawdzić, czy mówił prawdę.
Buty na szczęście miał, ale po przeglądzie zauważyliśmy braki w jego ubraniach.

Po chwili Darwoz7 wybiegł gdzieś z chłopcem a mnie jedna mała dziewczynka pociągnęła za rękę i zaprowadziła do swojego pokoju, żeby go pokazać..
Darwoz7 nie zjawiał się i nie minęło kolejne pięć minut, gdy dzieci zaprosiły nas na stołówkę na poczęstunek.
Było wspaniałe przyjęcie (na słodko , ciasta chyba z 4 rodzaje własnoręcznie upieczone przez Dzieci , kawa, herbata :girl6: :tea: ), siedzimy i czekamy na wszystkich, a Darwoza7 jak nie było tak nie ma , i naszego małego kolegi bez butów też :hmm:
Po chwili wchodzą, okazało się że Darwoz7 zabrał chłopca do pobliskiego sklepu odzieżowego, żeby zakupić mu ubrania – kupił komplet dresów sportowych.
Darek, nie mów, że to nie jest nic i że każdy by tak zrobił, nie każdy i dlatego chwała Ci za to :love: :love: to tyle w kwestii wyjaśnienia o co chodziło :girl1:
O tym co zrobiłeś i jak to zrobiłeś, mówi sama uśmiechnięta buzia Damiana, zresztą, sami zobaczcie:

Obrazek

Co się potem działo? ciąg dalszy przyjemności dla podniebienia, kawa, własnoręcznie pieczone (w nocy :zipp: ) słodkości :happy2:
Nie mamy zdjęcia przepysznych ciast, ale udało mi się zdobyć przepis na jedno z nich :girl12: które już w niedzielę było na moim stole..

Obrazek

Dzieci podarowały każdemu z nas drzewka szczęścia własnoręcznie wykonane przy pomocy wychowawców:


Obrazek

i również otrzymaliśmy piękny plakat z zielonym Sorento, gdzie wewnątrz były wpisy dzieci i ich zdjęcie :girl1:

Obrazek

Były również przemowy i podziękowania... widać było , że Dzieci bardzo się starały..

Obrazek

Zrobiliśmy też pamiątkowe zdjęcie .

Obrazek


Dzieci zaprosiły nas na wakacje, ale gdy tam byliśmy od razu nasunęło się bardzo dużo pomysłów jak można tym Dzieciom pomóc i przy okazji bardzo miło spędzając z nimi czas.
a może to my jako Stowarzyszenie zaprosimy je na wakacje, czy jakiś krótszy wyjazd w jakąś część Polski, gdzie jeszcze nigdy nie były... :hmm:

Obrazek



co Wy na to?
Joanka

Awatar użytkownika
Joanka
możesz mi ufać
możesz mi ufać
Posty: 1137
Rejestracja: wtorek, 7 czerwca 2011, 21:32
Skąd jesteś: Warszawa
Silnik: 2.5 CRDi (170KM)
Skrzynia: A/T-TIPTRONIC
Napęd: 4 WD AUTO
Rok: 2005
Kolor: złoty
Kontaktowanie:

Re: Dubienka vol.2 [22.02.2014.]

#33 Postautor: Joanka » środa, 26 lutego 2014, 20:47

Beata, to ważne o czym piszesz, widzę, że masz dostęp do danych do których nie każdy ma dostęp :happy2:
Dobrze, że to zasygnalizowałaś, myślę w takim razie, że powinniśmy poprosić Pana Dyrektora o zabranie głosu w naszej dyskusji.
Zastanawiam się tylko, czy powinniśmy wnikać na jakie cele są przeznaczone kwoty o których piszesz i czy mamy do tego jakiekolwiek prawo.


Nie zmienia to jednak faktu, że cała nasza pomoc płynie z dobroci serca dla TYCH DZIECI, chęci niesienia im pomocy, wyszukiwania aspektów w których mają pewne braki aby je zniwelować.
Między innymi dlatego prosiłam Pana Dyrektora o listę potrzebnych rzeczy.


Piszesz o braku sentymentu i emocji, nie zgodzę się z tym, ... może dlatego, że TAM nie byłaś, ale nie potraktuj tego jako osobisty zarzut, tylko dlatego że tak to czuję :idn:
Joanka

Awatar użytkownika
pikkolo
coś umiem
coś umiem
Posty: 641
Rejestracja: środa, 3 marca 2010, 23:28
Skąd jesteś: Krakoofek
Silnik: 2.5 CRDi (140KM)
Skrzynia: A/T
Napęd: 4 WD AUTO
Rok: 2004
Kolor: szary/szary
Przebieg (km.): 266666
Has thanked: 2 times
Been thanked: 6 times
Kontaktowanie:

Re: Dubienka vol.2 [22.02.2014.]k.

#34 Postautor: pikkolo » środa, 26 lutego 2014, 21:06

Beata nie pisała o braku emocji czy sentymentu. Jedno to dobroć dla dzieciaków, drugie to niestety aspekt ekonomiczny pomocy społecznej, który niestety chyba też jest chora jak większość rzeczy w naszym kraju.

Emocje towarzyszą zawsze na miejscu. Takie dzieciaki - zawsze jak się z takimi spotykam nie oczekują jakiś specjalnych darów, rzeczy materialnych. Wydaje się, że dwie rzeczy są najważniejsze - zainteresowanie i obecność i to jest największa wartość jaką możemy dać. Bo tego nie dają im ani rodzice ani tym bardziej państwo. To co dostaną to oczywiście jest jakaś przyjemność, każde dziecko (i niejeden dorosły) lubi dostać prezent. Czy on by się bez niego obył? Pewnie tak. Ważne jest że ktoś o nim pamięta, przytuli lub powie ciepłe słowo.

Nie patrzymy na to że ktoś czegoś nie zrobił -bo był zobligowany, musiał albo mógł. Cieszmy się z tego i bądźmy z tego dumni ile myśmy mimo wszystko zrobili dla innych.

A tak przy okazji to jak się ma pracownia komputerowa?

Darwoz - ja nie piszę komentarza ą-ę - to zostaje tylko w sercu.

-- Śr lut 26, 2014 9:11 pm --

A!
przygotowany plakat to sorento II. Trzeba im powiedzieć, że my jedynkami jeździmy :)
(oczywiście żart, proszę się nie oburzać, ładnie dzieciaki rysują).
pikkolo
--------------------------
2004 / 2,4D / 140KM
srebrny

Awatar użytkownika
Joanka
możesz mi ufać
możesz mi ufać
Posty: 1137
Rejestracja: wtorek, 7 czerwca 2011, 21:32
Skąd jesteś: Warszawa
Silnik: 2.5 CRDi (170KM)
Skrzynia: A/T-TIPTRONIC
Napęd: 4 WD AUTO
Rok: 2005
Kolor: złoty
Kontaktowanie:

Re: Dubienka vol.2 [22.02.2014.]

#35 Postautor: Joanka » środa, 26 lutego 2014, 21:28

Tak, faktycznie, są dane też za 2013 rok. Obwieszczenie w sprawie ustalenia średniego miesięcznego kosztu utrzymania mieszkańca w domu pomocy społecznej
oraz średnich miesięcznych wydatków przeznaczonych na utrzymanie dziecka w placówce opiekuńczo - wychowawczej w 2013 r. - kwota też jest podana.

Czy uważacie, że my jako darczyńcy powinniśmy i czy mamy jakiekolwiek prawo dociekać na jakie cele są przeznaczone te kwoty?
Czy powinniśmy zająć się naszą działalnością statutową i pomagać w miarę naszych możliwości?
Joanka

Awatar użytkownika
Admin
Główny
Główny
Posty: 8992
Rejestracja: środa, 3 marca 2010, 23:22
Skąd jesteś: Warszawa
Wersja Kia Sorento: Kia Sorento I
Silnik: 2.5 CRDi (140KM)
Skrzynia: A/T-TIPTRONIC
Napęd: 4 WD AUTO
Rok: 2005
Kolor: Niebieski
Twoje poprzednie Sorento: 2.5 CRDI (140KM) 2003EX M/T Złoty
Has thanked: 2 times
Been thanked: 48 times
Kontaktowanie:

Re: Dubienka vol.2 [22.02.2014.]

#36 Postautor: Admin » środa, 26 lutego 2014, 22:03

Prawdę mówiąc to nigdy nie myślałem w takich kategoriach jak pieniądze .
I jest to dla mnie nieważne na co idą fundusze przeznaczone przez państwo.
Czy na jedzenie, ogrzewanie, farbę do sal , naprawę dachu , czy na trzecie buty dla dziecka, które lubi poszaleć i niszczy je szybciej niż każdy dorosły.
To są rzeczy, na które nie mam wpływu.
Wiem tylko , że pomoc tym Dzieciom sprawia mi ogromną frajdę .
Szczególnie gdy widzę je któryś raz z kolei, ba , zaczynam już je znać z imienia.
I widzę , że to co dla nich robię wraca do mnie , wraca w postaci szczęścia szczególnie, gdy widzę uśmiechy na ich twarzach.
I coraz bardziej mi się to podoba .
Nigdy nie byłem jakimś społeczniakiem.
Przeciwnie , byłem jak stuprocentowy polak ,państwo służyło do wykorzystywania go skoro ono wykorzystuje mnie .
I być może państwo dalej mnie wykorzystuje ale tym razem robię coś z własnej woli , nikt mnie nie zmusza abym myślał o tych Dzieciach ale coś mnie tam ciągnie , bo dla mnie nie są już bezimienne jakieś Dzieci z jeszcze jednego Domu Dziecka w niejakiej Dubience.

Koszty, każda z placówek opracowuje sama, biorąc pod uwagę wydatki w roku poprzednim i ustalając tzw. średni koszt utrzymania, dzielony następnie przez 12 miesięcy. I tak na przykład w pierwszym lepszym Domu Dziecka np. Domu Dziecka w Rafałówce jest to kwota 4.991,59 zł, w Tomisławicach 4.093,27 zł, a w Godynicach – 3.067,28 zł w przeliczeniu na jedno dziecko.
Tylko po co w ogóle my mamy to wyliczać?
Nas to w ogóle nie powinno obchodzić bo nie znamy realnych kosztów utrzymania placówki.
Nas interesują tylko i wyłącznie dzieci.
Stawka utrzymania więźnia w 2012 roku wynosiła 2 451 zł
Czy to znaczy że lepiej być więźniem niż sierotą ?

Chciałbym aby Dom Dziecka w Dubience stał się naszym Domem Dziecka.
Otrzymałem kilka propozycji pomocy innym placówkom i przez chwilkę pomyślałem , że fajnie by to wyglądało gdybyśmy mogli wykazać , że pomagamy nie jednemu ale kilku Domom Dziecka .
Tylko , wydaje mi się , że byśmy się za bardzo rozdrobnili i być może byśmy traktowali te wszystkie Domy Dziecka bezosobowo.
Teraz , jestem pewny , że gdybyśmy przyjechali do Dubienki to na spotkanie wybiegłyby do nas te same dzieci , które już znamy i widzimy jak rosną i co ciekawe znają nas .
Być może już niebawem będziemy mogli zapytać się o ich rzeczywiste indywidualne potrzeby, których nie wyznałyby "obcym" .
To by było fajnie spełnić marzenie każdego z tych dzieci , choć do tego nam chyba jeszcze daleko, ale już gdzieś tam to widzę.
Nie wiem jak inni , ale ja czuję się fajnie i niesamowicie komfortowo móc choć w małym stopniu uczestniczyć w życiu tych dzieci.
Po prostu sprawia mi to niesamowita frajdę .
a jeśli jeszcze do akcji udało mi się zorganizować choć jedno Sorento to już nic więcej mi nie potrzeba..
Kia Sorento EX 2.5 CRDI 2003r. złoty, manual Obrazek
Kia Sorento EX 2.5 CRDI 2005r. niebieski, automat tiptronic Obrazek

Obrazek

Mariulo
To ja
To ja
Posty: 274
Rejestracja: poniedziałek, 2 sierpnia 2010, 05:59
Skąd jesteś: Halinów
Silnik: 2.5 CRDi (140KM)
Skrzynia: A/T-TIPTRONIC
Napęd: 4 WD AUTO
Rok: 2005
Kolor: srebrny
Kontaktowanie:

Re: Dubienka vol.2 [22.02.2014.]

#37 Postautor: Mariulo » czwartek, 27 lutego 2014, 15:31

Najsłabszym ogniwem każdego systemu, co słusznie zauważyła Beata, jest człowiek. Dlatego takie Stowarzyszenie jak nasze, czy też inne instytucje lub organizacje, wspomagają czy wręcz wyręczają Państwo i urzędników z ich obowiązków.

Cieszę się, że dzięki Sorento poznałem grono wspaniałych ludzi, którzy są gotowi pomagać innym. Są to osoby na które mogę liczyć i które mogą liczyć na mnie , jeśli zajdzie taka potrzeba. I choć nie zawsze jest to związane z autem, bywa ważne.

Wierzę, że nie jest to nasze ostatnie słowo i wykorzystamy energię, która drzemie w każdym z nas by razem uczynić jeszcze coś dobrego.

Awatar użytkownika
Admin
Główny
Główny
Posty: 8992
Rejestracja: środa, 3 marca 2010, 23:22
Skąd jesteś: Warszawa
Wersja Kia Sorento: Kia Sorento I
Silnik: 2.5 CRDi (140KM)
Skrzynia: A/T-TIPTRONIC
Napęd: 4 WD AUTO
Rok: 2005
Kolor: Niebieski
Twoje poprzednie Sorento: 2.5 CRDI (140KM) 2003EX M/T Złoty
Has thanked: 2 times
Been thanked: 48 times
Kontaktowanie:

Re: Dubienka vol.2 [22.02.2014.]

#38 Postautor: Admin » poniedziałek, 8 września 2014, 08:06

Adrian Makar 15-latek którego mieliśmy przyjemność wysłuchać w Dubience.

Obrazek

Tutaj zaśpiewał dla nas :happy1:



a później jako uczestnik programu ,,Mam Talent":
Kia Sorento EX 2.5 CRDI 2003r. złoty, manual Obrazek
Kia Sorento EX 2.5 CRDI 2005r. niebieski, automat tiptronic Obrazek

Obrazek

Konto usunięte

Re: Dubienka vol.2 [22.02.2014.]

#39 Postautor: Konto usunięte » poniedziałek, 8 września 2014, 08:12

Brawo :happy1:, no teraz tym bardziej przydało by się doposażenie sali muzycznej. Deklaracja już padła teraz czas do czynu :friends:

Hessus
ASSISTANCE
ASSISTANCE
Posty: 2447
Wiek: 46
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2012, 09:03
Skąd jesteś: Czę100chowa
Silnik: 2.5 CRDi (140KM)
Skrzynia: M/T
Napęd: 4 WD AUTO
Rok: 2005
Kolor: srebrny/grafitowy
Przebieg (km.): 219000
Inny Samochód: SHILTON
Has thanked: 3 times
Been thanked: 10 times
Kontaktowanie:

Re: Dubienka vol.2 [22.02.2014.]

#40 Postautor: Hessus » poniedziałek, 8 września 2014, 08:56

Oglądałem chłopaka w programie i muszę przyznać, że daje radę :happy1: Aż żal, że nie słyszałem jego występu na żywo. Faktycznie fajnie było by pociągnąć temat dalej i wspomóc go w dalszym rozwijaniu swojego talentu i pasji.

Ps. dalszych etapach kręcą z wykonawcami krótkie wywiady w miejscu pobytu więc jeżeli osiągnie wyższy poziom w programie to TVN zawita do domu dziecka w Dubience. Może też coś wspomną o pomocy ze strony PKKS.
KIA SORENTO SHILTON N°532
2.5 CRDi (140KM) + USEL
Lift 2 - przód +42mm, tył +40mm

Ściśle przestrzegam diety: wino, śpiew i kobiety...

Awatar użytkownika
Katy
moje konto
moje konto
Posty: 242
Rejestracja: czwartek, 4 lipca 2013, 13:48
Skąd jesteś: Poznań i Pszczew
Silnik: 3.3 V6 (248)LPG
Skrzynia: A/T-TIPTRONIC
Napęd: 4 WD
Rok: 2008
Kolor: Czarna Perła
Przebieg (km.): 177552
Kontaktowanie:

Re: Dubienka vol.2 [22.02.2014.]

#41 Postautor: Katy » poniedziałek, 15 września 2014, 13:28

Może warto byłoby pomysleć nad wsparciem z naszej strony dla Adriana w jakiejś postaci i nie chodzi mi tym razem o pieniążki, ale np. takie pozytywne emocjonalne, żeby wiedział że my w niego wierzymy, wspieramy na duchu, np jako widownia jego fani (choć nie wiem jakie są zasady wpuszczania widowni do programu :hmm: ). Chłopak się wzruszył bardzo, może było by mu łatwiej w takich chwilach widząc, znajome twarze i ludzi z Kia Sorento takie skojarzenia, (byli u nas znają mnie, wspierają, kojarzę ich pozytywnie :kwink: dodają otuchy, uda się). Fajnie byłoby gdyby w chwili stresu pomyślal sobie i uspakajała go myśl, że wszyscy my trzymamy za niego kciuki!


Strasznie pozytywnie kiełkuje myśl, że dzięki naszej klubowej pomocy i zestawowi karaoke dzieci mogły cwiczyć a Adrian może rozwijać swoją pasje!!! :happy2:

katy@klubsorento.pl
CZARNY MIODZIO :roftl: :roftl: :roftl: = Autko z charakterem...
Kia Sorento 3,3 V6 (248KM) PB+LPG Vialle LPi
Skrzynia: A/T Automatyczna z Tiptronic
Napędy: 4 WD
Rocznik: 2008
Kolor: Czarny
Wersja: EX
Koła: 245/65 R17 A/T-S Yokohama Geolandar
Średnia paliwożerność (3/4 jazdy to miasto, zależnie od warunków) LPG 17,5-22/100km za to
w weekendy na trasie 13,5-14/100 km :roftl: :lol: jak nie mam zbyt ciężkiej nóżki... :rolley:
a jako miły rekordzik najniższe odnotowane spalanie 07 luty 2016 r. - 12,5 LPG/100km :happy1: :rolley:


Hessus
ASSISTANCE
ASSISTANCE
Posty: 2447
Wiek: 46
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2012, 09:03
Skąd jesteś: Czę100chowa
Silnik: 2.5 CRDi (140KM)
Skrzynia: M/T
Napęd: 4 WD AUTO
Rok: 2005
Kolor: srebrny/grafitowy
Przebieg (km.): 219000
Inny Samochód: SHILTON
Has thanked: 3 times
Been thanked: 10 times
Kontaktowanie:

Re: Dubienka vol.2 [22.02.2014.]

#42 Postautor: Hessus » sobota, 18 października 2014, 21:41

No i właśnie chłopak przeszedł do kolejnej edycji - chyba półfinał :happy1: :happy1: :happy1:
Ostatnio zmieniony sobota, 18 października 2014, 21:43 przez Hessus, łącznie zmieniany 1 raz.
KIA SORENTO SHILTON N°532
2.5 CRDi (140KM) + USEL
Lift 2 - przód +42mm, tył +40mm

Ściśle przestrzegam diety: wino, śpiew i kobiety...

Awatar użytkownika
roobertoo
moje konto
moje konto
Posty: 205
Wiek: 53
Rejestracja: sobota, 12 lipca 2014, 20:42
Skąd jesteś: Myszków
Silnik: 2.5 CRDi (140KM)
Skrzynia: A/T-TIPTRONIC
Napęd: 4 WD AUTO
Rok: 2005
Kolor: Czarny
Przebieg (km.): 230000

Re: Dubienka vol.2 [22.02.2014.]

#43 Postautor: roobertoo » sobota, 18 października 2014, 21:42

wielka sprawa i wielkie :happy1: :happy1: :happy1:
Sorento to nie samochód - to styl życia

Awatar użytkownika
BOG&JOHNYV
ASSISTANCE
ASSISTANCE
Posty: 819
Wiek: 58
Rejestracja: środa, 1 maja 2013, 21:54
Skąd jesteś: KRAKÓW
Silnik: 2.5 CRDi (140KM)
Skrzynia: M/T
Napęd: 4 WD
Rok: 2004
Kolor: srebrny
Przebieg (km.): 178000
Inny Samochód: Ford Mondeo II
Been thanked: 1 time
Kontaktowanie:

Re: Dubienka vol.2 [22.02.2014.]

#44 Postautor: BOG&JOHNYV » sobota, 18 października 2014, 21:51

Wielki talent. Trzymałam z niego kciuki

Awatar użytkownika
Admin
Główny
Główny
Posty: 8992
Rejestracja: środa, 3 marca 2010, 23:22
Skąd jesteś: Warszawa
Wersja Kia Sorento: Kia Sorento I
Silnik: 2.5 CRDi (140KM)
Skrzynia: A/T-TIPTRONIC
Napęd: 4 WD AUTO
Rok: 2005
Kolor: Niebieski
Twoje poprzednie Sorento: 2.5 CRDI (140KM) 2003EX M/T Złoty
Has thanked: 2 times
Been thanked: 48 times
Kontaktowanie:

Re: Dubienka vol.2 [22.02.2014.]

#45 Postautor: Admin » sobota, 18 października 2014, 21:52

Więc czas wybrać się do Dubienki po autografy :kwink:
Przekazałem Joance zestaw do ćwiczeń , który zakupiłem już wcześniej nie wiedząc , że będzie dla mistrza :)
Dorzuciłem jeszcze do niego drugi mikrofon , może będą chcieli śpiewać w duecie zwłaszcza , że są tam też inne utalentowane dzieci.

Obrazek
Kia Sorento EX 2.5 CRDI 2003r. złoty, manual Obrazek
Kia Sorento EX 2.5 CRDI 2005r. niebieski, automat tiptronic Obrazek

Obrazek


Wróć do „DOM DZIECKA DUBIENKA cz.2”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości