Coś nowego.

wieczorne rozmowy polaków ...

Moderatorzy: stella997, Moderator

Regulamin forum
"Piszcie i pijcie wszyscy bo świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia"
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
stella997
wiem wszystko
wiem wszystko
Posty: 1523
Wiek: 54
Rejestracja: niedziela, 18 września 2011, 20:28
Skąd jesteś: Błonie koło Wawa
Silnik: 2.5 CRDi (140KM)
Skrzynia: M/T
Napęd: 4 WD
Rok: 2005
Kolor: czarny
Przebieg (km.): 160000
Inny Samochód: 307, Vitara,Sportage
Been thanked: 6 times
Kontaktowanie:

Coś nowego.

#1 Postautor: stella997 » poniedziałek, 24 marca 2014, 18:29

Legendarna galicyjska marka wódek i likierów po 72 latach znowu w Polsce. Kto jeszcze nie próbował wódki Baczewski?

Eleganccy panowie w wytwornych kapeluszach, damy z wielką klasą, a w głośnikach Mietek Fogg i Hanka Ordonówna - w ten sposób wielu osobom kojarzy się wódka J.A. Baczewski. Nic dziwnego - wywodzi się ze Lwowa, gdzie przed wojną była ulubionym trunkiem mieszkańców. Wszystko zaczęło się tam w 1782 roku, gdy rodzina Baczewskich otworzyła pierwszą destylarnię. Niewielki z początku zakład szybko pokazał swoje ambicje - 30 lat od otwarcia dostał tytuł 'Cesarskiego i Królewskiego Dostawcy Dworu'. Wszystko urwało się jednak we wrześniu 1939 roku. Lwowska fabryka została zbombardowana przez Luftwaffe, a potem rozgrabiona przez Sowietów. W 1956 roku rodzina odzyskała prawa do znaku towarowego i wspólnie z krewnym Eduardem Gesslerem wznowiła produkcję w Wiedniu, gdzie prowadzona jest do dziś.
Prezes-Dyktator KSA, SDA,MODY tel alarmowy +48501143779

Konto usunięte

Re: Coś nowego.

#2 Postautor: Konto usunięte » czwartek, 25 grudnia 2014, 00:56

Ja też chcę taki fotel :idea:


Obrazek


Wróć do „DZIAŁ ALKOHOLOWY”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości